Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kingway yarox 2t - podłączenie modułu zapłonu

11 Lis 2015 17:59 8634 4
  • Poziom 8  
    Kupiłem moduł zapłonu kingway 2t 5pin odblokowany. A ten wcześniejszy był podłączony nie przeze mnie i tamte kolory kabli się nie pokrywały z tymi w skuterze. A jak patrze na schematy to nie mam tych kolorów. A teraz nie wiem jak to podłączyć próbowałem na czuja ale nie działa wiem że czarno czerwony to cewka zasilająca a masa to z akumulatora jest pociągnięta, biało czarny to chyba z stacyjki zostaje żółty i zielony (cewka Wn i impulsator ) kto wie to niech napisze jak to zrobić. Narysowałem taki schemat w paincie Kingway yarox 2t - podłączenie modułu zapłonu
  • Poziom 10  
    Masz schemat jak ma być podłączony ten nowy moduł?
  • Poziom 8  
    Mam Kingway yarox 2t - podłączenie modułu zapłonu Kingway yarox 2t - podłączenie modułu zapłonu ale ten drugi schema różni się tym że jest w dwuch kostkach a zasada działania jest ta sama
  • Poziom 10  
    Jeżeli masz schematy podłączenia to nie kieruj się kolorami kabli tylko tym gdzie prowadzą i podepnij według instrukcji do modułu. Jedyne czego się obawiam to, to czy instrukcje podłączenia są prawidłowe. Z doświadczenia, wiem, że nie zawsze jeden moduł działał w różnych pojazdach mimo, że wtyczki były takie same. Kolejna rzecz jest taka, że próby "na czuja" mogły uszkodzić moduł.