Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny

11 Lis 2015 19:34 2460 6
 • Poziom 2  
  Witam.
  Poszukuje schematu do "sterownika komfortu" wyciągniętego z vectry B (posiadam również pilota)
  ponieważ chciałbym podłączyć go w swoim samochodzie. Chciałbym się dowiedzieć który kabel jest od czego. Z góry dziękuje za pomoc :)
  oto zdjęcia tego sterownika
  OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny

  Moderowany przez Błażej:

  Temat doprowadziłem do zgodności w wymogami forum. I na przyszłość proszę się trzymać wytycznych i zasad działu!

 • Pomocny post
  Poziom 38  
  To jest sterownik centralnego, zasadniczo. Schematów dużo jest w dziale download samochody. Sterowanie siłownikami jest na trzech przewodach. Czarny z żółtym, niebieskim i czerwonym, brązowy masa, czerwony plus. Sygnał z drzwi sterowanie minusem, brązowy z białym i brązowy z czerwonym paskiem. Masz chyba wypaśną wersję z alarmem.
 • Poziom 2  
  Dzięki wielkie! Tak jest to "wypaśna" wersja z alarmem i innymi pierdołami ale mi najbardziej zależy na funkcji domykania szyb i nie wiem które kable są za to odpowiedzialne dlatego fajnie było by znać przeznaczenie każdego :)
 • Poziom 42  
  A do jakiego auta chcesz go zamontować...
 • Poziom 2  
  Do Audi 80 b4 chociaż myślę że nie jest to istotne bo wiem że się da. Po prostu potrzebuje wiedzieć który kabel w module jest od czego :)
 • Poziom 2  
  tak fabryczny ale będę przerabiał :) Dzięki za pomoc!