Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny

11 Lis 2015 19:34 2460 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Poszukuje schematu do "sterownika komfortu" wyciągniętego z vectry B (posiadam również pilota)
    ponieważ chciałbym podłączyć go w swoim samochodzie. Chciałbym się dowiedzieć który kabel jest od czego. Z góry dziękuje za pomoc :)
    oto zdjęcia tego sterownika
    OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny OPEL VECTRA B - Sterownik komfortu, schemat potrzebny

Moderowany przez Błażej:

Temat doprowadziłem do zgodności w wymogami forum. I na przyszłość proszę się trzymać wytycznych i zasad działu!

• Pomocny post
    Poziom 38  
    To jest sterownik centralnego, zasadniczo. Schematów dużo jest w dziale download samochody. Sterowanie siłownikami jest na trzech przewodach. Czarny z żółtym, niebieskim i czerwonym, brązowy masa, czerwony plus. Sygnał z drzwi sterowanie minusem, brązowy z białym i brązowy z czerwonym paskiem. Masz chyba wypaśną wersję z alarmem.
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie! Tak jest to "wypaśna" wersja z alarmem i innymi pierdołami ale mi najbardziej zależy na funkcji domykania szyb i nie wiem które kable są za to odpowiedzialne dlatego fajnie było by znać przeznaczenie każdego :)
  • Poziom 42  
    A do jakiego auta chcesz go zamontować...
  • Poziom 2  
    Do Audi 80 b4 chociaż myślę że nie jest to istotne bo wiem że się da. Po prostu potrzebuje wiedzieć który kabel w module jest od czego :)
  • Poziom 2  
    tak fabryczny ale będę przerabiał :) Dzięki za pomoc!