Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam radia 2 DIN do Honda CRV 2007 R !

majros 12 Nov 2015 08:45 3051 3
    majros
    Level 9  
    Witam
    Chciałbym zakupić radio-stacje multimedialną z nawigacją i możliwością podłączenia kamery cofania w Hondzie CRV. Znalazłem takie oto radia:

1.Kruger&Matz KM 2003
    2.GMS 6321 Smart i-Mode (podobno wytwarzane są przez koncern który produkuje dla takich marek światowych jak:Pioneer , Blaupunkt, Kenwood,Morel.)
    3.Navi-Media 7102E (480X234) (UŻYWANA)

Proszę o wsze opinie bądź recenzje w wyborze:

1. Proszę o opinię osób które miały bądź mają powyższe radio.
    2. Proszę o podanie swojej oceny w stosunku jakości do ceny.
    2. Jak wygląda sprawa reklamacji (jeśli ktoś z niej korzystał).
    3. Proszę o podanie innych modeli w tym przedziale cenowym wartych zainteresowania.
    4. Czy te radia (1. i 2.) będą pasowały do mojej konsoli, czy będę musiał kupić dodatkową ramkę w koło radia.

Proszę o szczerą bez ściemy opinie.
    Pozdrawiam
    hans127
    Level 17  
    Zdecydowanie GMS6321 - działa idealnie, jest bardzo szybka jeśli chodzi o dotyk i navi i dźwiękowo dużo lepiej niż seria.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Miałeś wszystkie wymienione w swoim aucie i wiesz że ta jest najlepsza, czy raczej handel pada i trzeba reklamę robić? Powoli zaczyna mnie męczyć ciągła reklama firmy GMS w Twoich postach. Zresztą kto mądrzejszy, to wejdzie w Twoje posty i zauważy iż polecasz tylko określone marki które są na półce pewnej firmy w mieście M... powodzenia w interesach!
    wybitny2
    Level 11  
    Miałem peiying'a py 9907 nie sprawiał problemów przez 1,5 roku działał super musiałem go sprzedać bo po podłączeniu czujników parkowania(wizualizacja) i kamery wejście na monitor wytwarzało prąd poniżej 1vpp wiec to radio nie spełniało wymogów,teraz mam KM2003 i to radio ma od 0,2 do 1vpp wiec jest ok. Kruger&Matz KM 2003 ,powiem ze nawigacja AM działa szybciej nie muli menu jak się chodzi po menu ,przeliczanie trasy trwa ułamek , głos na AM można bez problemu dostosować pod radio w py9907 był kłopot , szkoda ze nie dodali możliwości zmiany loga , dźwięk lepszy, sterowanie z kierownicy tez problemu nie sprawia i jeśli chodzi o sam wyświetlacz to kąty boczne jeśli spojrzy się z boku są lepsze niż w peiying'u py 9907 a dodatkowo jeśli chodzi o menu to w KM2003 jest po polsku, KM2003 ma dwa systemy nie działa wszystko pod Windowsa CE,dwa systemy razem współpracują ale wychodzi to dobrze bo według mnie nie muli się nic . Gms tylko z tego co wiem są podzielone opinie ,ja słyszałem bardziej te negatywne, wystarczy poczytać o Gms, czytając 1,5 roku temu opinie nie skusiłem się na gms'a bo według mnie miał sporo wad i był nie dopracowany a jak jest dziś ,możne lepiej ale wypowiedzieć się nie mogę bo nie miałem GMSa.