Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam radia 2 DIN do Honda CRV 2007 R !

majros 12 Lis 2015 08:45 1797 3
  • #1 12 Lis 2015 08:45
    majros
    Poziom 8  

Witam
    Chciałbym zakupić radio-stacje multimedialną z nawigacją i możliwością podłączenia kamery cofania w Hondzie CRV. Znalazłem takie oto radia:

1.Kruger&Matz KM 2003
    2.GMS 6321 Smart i-Mode (podobno wytwarzane są przez koncern który produkuje dla takich marek światowych jak:Pioneer , Blaupunkt, Kenwood,Morel.)
    3.Navi-Media 7102E (480X234) (UŻYWANA)

Proszę o wsze opinie bądź recenzje w wyborze:

1. Proszę o opinię osób które miały bądź mają powyższe radio.
    2. Proszę o podanie swojej oceny w stosunku jakości do ceny.
    2. Jak wygląda sprawa reklamacji (jeśli ktoś z niej korzystał).
    3. Proszę o podanie innych modeli w tym przedziale cenowym wartych zainteresowania.
    4. Czy te radia (1. i 2.) będą pasowały do mojej konsoli, czy będę musiał kupić dodatkową ramkę w koło radia.

Proszę o szczerą bez ściemy opinie.
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 12 Lis 2015 09:49
    hans127
    Poziom 17  

Zdecydowanie GMS6321 - działa idealnie, jest bardzo szybka jeśli chodzi o dotyk i navi i dźwiękowo dużo lepiej niż seria.

0
  • #3 12 Lis 2015 10:06
    powalla
    Moderator CarAudio

Miałeś wszystkie wymienione w swoim aucie i wiesz że ta jest najlepsza, czy raczej handel pada i trzeba reklamę robić? Powoli zaczyna mnie męczyć ciągła reklama firmy GMS w Twoich postach. Zresztą kto mądrzejszy, to wejdzie w Twoje posty i zauważy iż polecasz tylko określone marki które są na półce pewnej firmy w mieście M... powodzenia w interesach!

0
  • #4 20 Lut 2016 21:55
    wybitny2
    Poziom 10  

Miałem peiying'a py 9907 nie sprawiał problemów przez 1,5 roku działał super musiałem go sprzedać bo po podłączeniu czujników parkowania(wizualizacja) i kamery wejście na monitor wytwarzało prąd poniżej 1vpp wiec to radio nie spełniało wymogów,teraz mam KM2003 i to radio ma od 0,2 do 1vpp wiec jest ok. Kruger&Matz KM 2003 ,powiem ze nawigacja AM działa szybciej nie muli menu jak się chodzi po menu ,przeliczanie trasy trwa ułamek , głos na AM można bez problemu dostosować pod radio w py9907 był kłopot , szkoda ze nie dodali możliwości zmiany loga , dźwięk lepszy, sterowanie z kierownicy tez problemu nie sprawia i jeśli chodzi o sam wyświetlacz to kąty boczne jeśli spojrzy się z boku są lepsze niż w peiying'u py 9907 a dodatkowo jeśli chodzi o menu to w KM2003 jest po polsku, KM2003 ma dwa systemy nie działa wszystko pod Windowsa CE,dwa systemy razem współpracują ale wychodzi to dobrze bo według mnie nie muli się nic . Gms tylko z tego co wiem są podzielone opinie ,ja słyszałem bardziej te negatywne, wystarczy poczytać o Gms, czytając 1,5 roku temu opinie nie skusiłem się na gms'a bo według mnie miał sporo wad i był nie dopracowany a jak jest dziś ,możne lepiej ale wypowiedzieć się nie mogę bo nie miałem GMSa.

0