Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aeg Favorit 84470 VI - Piana w zmywarce

Mal.Kow 12 Nov 2015 09:17 1164 2
    Mal.Kow
    Level 2  
    Witam. Po umyciu zmywarki oraz po zastosowaniu płynu czyszczącego z biedronki. Pojawia się duża ilość piany po zakończonym programie mycia. Po pierwszym myciu w programie na 30 minut zauważyłam pianę. Załączyłam więc znów program na 30 minut tym razem bez detergentów. Dalej piana. Kolejne mycie również pozostawiło pianę. Używam płynu do mycia somat. Wsypana sól z biedronki glosima i płyn nabłyszczający tej samej marki. Skąd ten problem? Co może być przyczyną?
    User removed account
    Level 1  
    Mal.Kow
    Level 2  
    Mówisz o tym biedronkowym? On chyba w pl produkowany. Somat jest Węgierski ale na żelu już zmywała długo i nic nie pieniło. Tylko jak się tej cholernej piany pozbyć. Przeszło już sporo pustych zmywań. Dodałam octu ( podobno też pomaga). Kilka razy już płukałam włączając program aby naleciało wody o resetowałam by wyleciała. I od nowa. Nadmiar piany wyciągałam. I o ile to płukanie było na początku programu zrobione to nawet sie nie tworzyła piana. Zostawiłam program na dłużej i przy ciepłej wodzie znów pełno piany. Dodatkowo wyciągnęłam śmigiełka. Jak z tym walczyć?
    Piany mam cały czas tyle jak dłużej z ciepłą wodą leci jak na foto