Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dźwięk z zestawu Smart TV i laptop

schumi 07 12 Lis 2015 10:50 579 2
  • #1 12 Lis 2015 10:50
    schumi 07
    Poziom 2  

Witam wszystkich.
    Jestem tu po raz pierwszy i mam prośbę, by każdy był wyrozumiały i jeżeli taki temat już był to proszę nie być złym, tylko wskazał mi gdzie szukać albo po prostu odpowiedział.
    Problem mam taki, iż podłączony mam TV Smart (LG 42LB5800) do internetu kablem. Włączam funkcję Smart i w internecie szukam sobie strony ogólnie dostępnej do odtwarzania filmów.
    Odpalam taki film, a dźwięk idzie po HDMI do amplitunera (Denon AVR-X2100W). Dźwięk jest bardzo ok.
    Teraz drugi sposób.
    Ta sama strona do odtwarzania filmów, tylko nie na Smart TV tylko z laptopa (Dell Inspiron 15 3521).
    Laptop z TV bądź do amplitunera kablem HDMI.
    Ten sam materiał odtwarzany i puszczony przez amplituner a dźwięk? Dużo słabszy.
    Pytanie: gdzie problem?

Moderowany przez Mirek Z.:

Pisownię postu poprawiłem, np. usunąłem Caps Lock, dodałem brakujące spacje przed nawiasami. Proszę pamiętać o poprawnej pisowni.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.13.

0 2
  • #2 12 Lis 2015 21:54
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

schumi 07 napisał:
    Odpalam taki film, a dźwięk idzie po HDMI do amplitunera (Denon AVR-X2100W). Dźwięk jest bardzo ok.

schumi 07 napisał:
    Ta sama strona do odtwarzania filmów, tylko nie na Smart TV tylko z laptopa (Dell Inspiron 15 3521).

schumi 07 napisał:
    a dźwięk? Dużo słabszy.

Co znaczy dużo słabszy?.

Proszę pamiętać, że karta muzyczna w laptopie to tylko jeden układ i nic więcej - w dodatku z najtańszej serii układ audio najczęściej Realtek...

0
  • #3 12 Lis 2015 23:23
    schumi 07
    Poziom 2  

Słabszy mam na myśli iż nie jest tak wyraźny i przestrzenny jak odtwarzany pierwszym sposobem.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo