Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór telewizora do 4tyś 4K

12 Lis 2015 11:19 2658 34
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Oba są na matrycach tylko 60Hz, ale z tych dwóch jednak Philips,.
  • Poziom 9  
    A który ma lepsze odwzorowanie barw i czerń?
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Jeśli chodzi o obraz to tylko Philips. Jeśli o resztę to rożnie to bywa. Philips ma Androida. Jak się on sprawuje, to trzeba przeczytać opinie użytkowników. Oczywiście, zaraz ktoś tu napisze, że nie ma z nim żadnych problemów. Zaletą LG jest WebOS 2.0 , który nie jest Androidem...
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    A jak jeszcze wygląda wykonanie? Wytrzyma 10 lat ten Phillips? :)
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Jako wady androida podają, że lubi się zawiesić. Czy to prawda?

Dodano po 1 [minuty]:

I jak wygląda oglądanie sportu? Czy jest płynny?
  • Poziom 20  
    Jeśli chcesz oglądać sport, to... cała układanka się wali, bo matryca 60Hz.
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    marek kolego nie kupuj philipsa , nie mam tego modelu ale mam inny i jeśli chcesz poczuć impuls elektryczny podczas ręcznego włączania to w takim razie polecam. Mój ma 1,5 roku po miesiącu poszedł pilot i potem podczas włączania tv kopal prad. Tylko ostrzegałem cię przez firmą , widze że ludzie mocno krytykują Holenderską firme czyli nie jestem sam :)
    I mój nie ma bajerów typu adroid i smart tv , wiem tv budżetowy ale to podstawy by nie pieścił prąd, to można wymagać od producentów :P
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Otóż można sobie wyobrazić. Pilot nie działa , serwis wysyła nowy, chcesz pooglądać telewizje(jak nie masz pilota) naciskasz jedyny przycisk w tv czyli uruchomienie i podczas naciskania przycisku kopie cię prąd. philips 32phh4319/88 taki model. Tak czy siak nie będę go naprawiać , zresztą mama kupuje sobie także nie będzie az tak używany
  • Poziom 38  
    mlody113a napisał:
    podczas naciskania przycisku kopie cię prąd.

No to sensacja . O czymś takim jeszcze nie słyszano ! No chyba że jest to elektryczność statyczna , wtedy wrażliwe osoby "kopnie "każdy sprzęt RTV .
  • Poziom 7  
    brofran napisał:
    wrażliwe osoby "kopnie "każdy sprzęt RTV .

Czyli wychodzi na to że cała moja rodzina jest "wrażliwa". Koniec tematu bo nie lubie spamować
  • Poziom 9  
    To teraz nie wiem co wybrać. Az tak źle wygląda sport na tym Philips?
    Ewentualnie co innego można wybrać?
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Jak to ma się do postu vigo:?
    "Jeśli chcesz oglądać sport, to... cała układanka się wali, bo matryca 60Hz.
    Co to za funkcja: "Perfect Motion Rate 800 Hz
  • Poziom 20  
    Jeśli mówimy o Philips 49PUS7150/12, to ma 60Hz
    Perfect Motion Rate 800 Hz - marketing
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Czyli w cenie do 4 tysięcy do sportu i 4k kiepsko?
  • Poziom 20  
    Zwróć uwagę na Samsung 48JU7000. Jeszcze przez kilka dni w pewnym sklepie jest "Rabat technologiczny" i można go dostać za 4047 zł.
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    marekszl - Panasonic fajnie wygląda, jest szybki, nadaje się do sportu, ma też kilka innych zalet. Niektórzy (jak pewnie LOCOLOCO) narzekają na wady podświetlenia, ale to może być cecha indywidualna danego egzemplarza - widziałem TV "na żywo" i wad nie dostrzegłem. Z lektury zachodnich recenzji wynika, że to dobry sprzęt, takie 4/5 gwiazdek. Ale większość telewizorów plasuje się na tym poziomie :D.

Sam się nad nim zastanawiam.
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    A może warto dołożyć 1000 zł i kupić: Telewizor LG LED 55UF850V ?:)