Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Maszyna do szycia ZVG V11213A - Poszukiwanie szpulki do bębenka

12 Lis 2015 17:07 1170 8
  • Poziom 6  
    Witam
    Mam wielki problem kupiłam maszynę i okazało się że brak szpulek w bębenku niestety nie mogę nigdzie dostać Sprzedający stwierdził ze zaginęły mu Może ktoś będzie Miał takie szpulki ,lub wie gdzie je zakupić Dwuigłówka węgierskiej firmy ZVG typ V11213A
    na zdjęciach maszyna oraz bębenek
    podaje wymiary szpulek
    średnica wewnętrzna/otworu: 6mm
    średnica zewnętrzna/całości: 22mm
    grubość/wysokość: 6mm.
    Bardzo proszę o odpowiedź z góry serdecznie dziękuje
  • Poziom 21  
    Może będą pasowały od ,,JUKI '' DDL-5600 lub od Minerwy z dużym chwytaczem,klasy maszyny nie pamiętam.
  • Poziom 6  
    Witam
    dziękuję za odpowiedź Proszę mi powiedzieć czy szpulka dłuższa od bębenka nie będzie przeszkadzać mam namyśli że np od stebnówki np Singera bębenek po włożeniu szpulki szpulka jest tej samej wysokości mam nadzieje że dobrze opisałam o co mi chodzi :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Trzeba nawinąć nić na szpulkę następnie włożyć razem bębenkiem do chwytacza maszyny i ciągnąc koniec nitki sprawdzić czy szpulka sie obraca w miarę lekko Gdy szpulka będzie za wysoka to nie da się jej włożyć razem z bębenkiem do chwytacza albo jak już wejdzie to będzie bardzo ciężko się obracała.
    Ze zdjęcia wynika że mój znajomy ma podobną maszynę tylko jedno igłową i do jego maszyny pasują szpulki od JUKI DDL-5600.
  • Poziom 6  
    Właśnie zamówiłam szpulki od Juki dlatego się upewniam czy nie będą za wysokie ,fakt włożyłam szpulkę od stebnówki i maszyna szyje tylko jak nazłość drugi bębenek dałam na wzór aby ktoś poszukał w większym mieście sprawdzam na jednym bębenku obraca się w miarę lekko Sądziłam że szpulka musi być równa z bębenkiem :) a tu wystaje dawno nie szyłam na dwu igłówkach więc zapomniałam jak jest bębenek i szpulka cały czas do-czynienia z łucznik ,singer :) ale jak tylko będę mieć 2 bębenki i szpulki napisze czy jest ok
    Dziękuję za odpowiedz
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Widzę że pani z Koła więc pytanie jak nazywają się kobiety mieszkające w Kole ?
  • Poziom 6  
    Oj rozbawił mnie pan nie spodziewałam się takiego pytania odpowiedz jest oczywista
    SZPRYCHY :)
  • Poziom 21  
    Nie raz znajomych zaskakiwałem tym pytaniem ,tak samo jak nazywa się mięso ze słonia :)
  • Poziom 6  
    Tego nie słyszałam ale skojarzyło mi się SŁONINA :)