Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System audio szumy i piski

12 Lis 2015 20:50 756 1
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z szumieniem na włączonym silniku który narasta z obrotami silnika lub nawet po włączenia oświetlenia w aucie. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o porady.
    Auto: Audi A4 B5 1999 1.9tdi
    Radio: Kenwood kdc (nie pamiętam modelu) z wyjściami rca. Sygnałówki podwójnie ekranowanymi rozdzielone na 2 wzmacniacze pociągnięte z prawej strony a zasilające z lewej więc przez kable nie powinno być zakłóceń.
    Wzmacniacze: 1) Sony XM-N1004 1000W podłączony kablem 16mm i masa podłączona pod karoserie. Zasila Subwoofer Sony XS-NW1202E.
    2) Sony XM-N502 500W podłączony kablem 10mm i masa podłączona pod karoserię z drugiej strony. Zasila tylne głośniki mac audio apm 16.2.
    Kable sygnałowe jak i zasilające dobrej firmy HAMA
    Próbowałem zastosować filtr ale po podłączeniu znika całkowicie bas, subwoofer w ogóle nie działa a głośniki nie grają basu. Kiedy podłącze subwoofer bez filtra a głośniki z filtrem to gra wszystko normalnie ale nadal z piskiem aż sam nie wierzyłem.

PS: Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość podłączenia subwoofera w ten sposób żeby wykorzystać pełną moc wzmacniacza 1000W do napędzania subwoofera czyli zmostkowanie 2 kanałów i podłączenia do skrzyni? Pozdrawiam
  • Sklep HeluKabel