Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie słuchawki dla gracza ( Wielki wybór - różne opinie )

13 Lis 2015 19:12 612 1
  • Poziom 5  
    Witam chciałbym kupić słuchawki typowo dla gracza naczytałem się bardzo dużo zobaczyłem jeszcze więcej ale nie potrafię dokonać wyboru między poniższymi słuchawkami ( zaznaczam że interesują mnie tylko te modele słuchawek żadne inne nie biorę pod uwagę :

+ SteelSeries Syberia V2
    + Razer Kraken Pro
    + Roccat Kave Stereo ( podstawowa wersja za 200 zł )
    + SteelSeries 5Hv3

Czego wymagam od słuchawek ?

Słuchawek używam głównie do grania w strzelanki ( FPS ) więc jakość wybuchów i innych elementów gry jak i pozycjonowanie dźwięku jest dla mnie bardzo ważne - jestem uczulony na Ch**** dźwięk nie cierpię tandety lubię cudowne głębokie i wyraziste dźwięki , mogę dodać że dotychczas używałem słuchawek Creative Fatal1ty ( nie były wygodne - przynajmniej dla mnie po kliku godzinach uwierały mnie w uszy ) wymagam od nowych słuchawek aby jakość dźwięku była lepsza od moich starych Creative dodatkowo muszą być wygodne.

Dodatkowe pytanka :

Naczytałem się kupując Razer płacimy tylko za logo niestety nie wiem czy to prawda ??
    Meega dużo przeczytałem że Superlux'y są najlepsze ze wszystkich słuchawek
    Ciekawi mnie firma Roccat - nie znam jej, a ma dużo dobrych opinii
    SteelSeries - naczytałem się że są super dobre jednak jedni twierdzą że to chwyt marketingowy
  • Poziom 5  
    Witam kupiłem słuchawki Kingstone HyperX Cloud są super lepsze niż Razer i Stellseries. Polecam Kingstona serdecznie do Muzyki jak i Gry ( testowałem już )