Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cb radio Intek HR 5500 po wymianie mikrofonu Pan dm 432 mt

14 Lis 2015 11:58 1203 2
  • Poziom 9  
    Witam wymieniłem w Inteku HR 5500 mikrofon z oryginalnego na dm 432 mt wszystko jest ok. tylko brakuje mi przełączania kanałów i automatycznego squelcza, co był w oryginalnym fabrycznym mikrofonie. I teraz moje zapytanie. Kabelek co został nie podłączony czyli kolor niebieski od przełączania kanałów i asq. Czy jak zamontuje mikro przełączniki w obudowie, dm 432 mt i ulokowaniu tej małej płytki z oryginalnego mikrofonu i podłączeniu niebieskiego przewodu do płytki z oryginalnego mikrofonu to ruszy to przełączanie kanałów i asq. No i muszę oczywiście z płytki dm 432 mt pożyczyć kabelek masowy co będzie potrzebny w płytce do przełączania kanałów i asq. Dm 432 mt jest zasilany baterią 9V i boję się tego żeby ten prąd nie poszedł gdzieś na radio.Pozdrawiam addax1
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Powinno działać normalnie. Tylko musisz podłączyć pod te same piny we wtyczce mikrofonowej co w oryginalnym mikrofonie.

Mikrofon ze wzmocnieniem w niczym nie przeszkadza. Na małej płytce powinny być trzy rezystory i mikro przełączniki. Zobacz jak to wygląda.

https://www.google.pl/search?q=intek+hr+5500+...G5NAM%3A&usg=__4s_3dXTxEf1n-8fVa4QZL47VlxA%3D

addax1 napisał:
    Dm 432 mt jest zasilany baterią 9V i boję się tego żeby ten prąd nie poszedł gdzieś na radio.

Bez obaw, działać będzie.
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedz tak zgadza się wszystko tak jest jak napisełeś zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam addax1