Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...?

14 Lis 2015 15:50 1224 2
  • Poziom 10  
    Witam Panowie,
    Serdeczne dzięki za pomoc bo drugi dzień przy tym siedzę, mimo kilku podobnych tematów nie mogę nic zdziałać...
    Rejestrator wrócił z serwisu z nowym oprogramowaniem i z usuniętymi ustawieniami... Robiłem to 2 lata temu i tym razem nie daję rady.

A więc do konkretów:
    router: D-LINK N150
    rejestrator: BCS-0401QEII (podstawowy, 4kanałowy)
    internet: mam zewnętrzne stałe IP

Takie ustawienia mam w rejestratorze (zakładki TCP/IP nie można zmienić):
    Tutaj pozostałe ustawienia rejestrator:
    D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...? D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...? D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...?

A tutaj routera:
    D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...? D-LINK N150 - Jak ustawić podgląd rejestratora BCS przez sieć zewnętrzną...?
    Typ połączenia to DHCP Client?

Mam jeszcze m.in takie ustawienie w routerze:

Gdzie w routerze wpisuję mój adres ip zewnętrzny (stały)?
    Dziękuję, bo pewnie jakąś pierdołę pominąłem wpisać....
  • Sklep ECSYSTEM
  • Specjalista Sieci, Internet
    Masz dostęp do rejestratora z sieci LAN?
    Bo ja tu widzę problem z adresami lub przed tym routerem którego opis tutaj dałeś jest inny router na którym trzeba by było te porty przekierować.

Jak to jest wszystko podłączone?
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 10  
    Heinzek napisał:
    Masz dostęp do rejestratora z sieci LAN?
    Bo ja tu widzę problem z adresami lub przed tym routerem którego opis tutaj dałeś jest inny router na którym trzeba by było te porty przekierować.

Jak to jest wszystko podłączone?

A podłączenie mam normalne tj - kabel od internetu wchodzi do routera, z routera idzie lan do rejestratora a ja się łącze z routerem na dwóch laptopach przez WIFI...
    Mogę zalogować się na komórce czy laptopie przez WIFI czyli będąc w sieci wewnętrznej i mieć podgląd na rejestrator.

Nie działa natomiast jak jestem w innej sieci czy jak próbuje łączyć się danymi pakietowymi przez komórkę, a wcześniej działało i to bardzo dobrze.

Ktoś wie co może być nie tak?
    Pewnie jakąś drobnostkę przeoczyłem, no pojęcia nie mam.