Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony TA-AV570 i Sony SEQ 310 - Jak podłączyć equalizer do tegoż wzmacniacza

Klausu 15 Lis 2015 01:10 1371 3
  • #1 15 Lis 2015 01:10
    Klausu
    Poziom 2  

Witam fachowcy, jak podłączyć korektor do tego wzmacniacza? proszę o poradę, gdyż zamierzam kupić owy korektor i nie wiem czy mój wzmacniacz się nada do tego equalizera. Dziękuję z góry za poradę :D

Dodano po 1 [minuty]:

0 3
  • Pomocny post
    #2 15 Lis 2015 01:47
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

TA-AV570 nie ma pętli magnetofonowej by móc współpracować z equalizerem.
    Można co jedynie equalizer wpiąć pomiędzy źródło a wzmacniacz ale to będzie tylko korekcja pojedynczego źródła i za każdym razem wymaga przepinania :)

0
  • #3 15 Lis 2015 11:31
    Klausu
    Poziom 2  

Czyli nic z tego :D albo pozostaje mi kupić inny equalizer z oddzielnymi kanałami dla gramofonu, aux i tym podobnych. Dzięki za pomoc.

Dodano po 1 [minuty]:

Zaraz zaraz, przecież mam pętlę magnetofonową, problem w tym, że nie będę mógł włączyć we wzmacniaczu naraz phono i tape :/

0
  • Pomocny post
    #4 15 Lis 2015 20:44
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Klausu napisał:
    Czyli nic z tego :D albo pozostaje mi kupić inny equalizer z oddzielnymi kanałami dla gramofonu, aux i tym podobnych. Dzięki za pomoc.

Zaraz zaraz, przecież mam pętlę magnetofonową, problem w tym, że nie będę mógł włączyć we wzmacniaczu naraz phono i tape :/

Inny Equalizer nic nie da bowiem jak mówiłem nie masz opcji Tape Monitor we wzmacniaczu.
    Musiałbyś zmienić wzmacniacz by posiadał wejście EQUALIZER lub funkcję Tape Monitor .

0