Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę włączyć w tv podłączonego już dekodera orange

ewaa2112 15 Lis 2015 09:02 1368 4
  • #1 15 Lis 2015 09:02
    ewaa2112
    Poziom 2  

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie jestem u siebie a oglądałam telewizje pomyliły mi się piloty i zamiast pilotem od dekodera nacisęłam przycisk przełaczania programów lub głośności na pilocie od tv phillips. Od tego czasu próbuje wszystkiego żeby na telewizji pojawił się orange word i leciały programy ale nie wiem jak to zrobić. Dekoder działa, wyświetla się godzina, wszystko jest podłączone jak było. Wchodze w telewizorze phillips w menu ale tam nie widzę żadnej opcji. Co mogę zrobić żeby ten dekoder włączyć ?

0 4
  • Pomocny post
    #2 15 Lis 2015 09:14
    Heinzek
    Specjalista Sieci, Internet

Szukaj takiego przycisku: Nie mogę włączyć w tv podłączonego już dekodera orange

I wybierz opcję HDMI lub SCART w zależności od podłączenia dekodera do telewizora.

2
  • #3 15 Lis 2015 09:33
    ewaa2112
    Poziom 2  

Nacisnęłam, pokazuje się lista TV, EXT od 1 do 3 i napis obok żaden, następnie tak samo z HDMI, na konću strona żaden, strona HDMI żaden. Jak naciskam na pilocie czerwonny przycisk na dekoderze ciągle miga przez chwile zielona lampka, przez chwile migały dwie za i przed godziną. Nawet nie wiem kiedy dekoder jest włączony :(

0
  • Pomocny post
    #4 15 Lis 2015 09:49
    LeDy
    Poziom 43  

ewaa2112 napisał:
    Nacisnęłam, pokazuje się lista TV, EXT od 1 do 3 i napis obok żaden, następnie tak samo z HDMI, na konću strona żaden, strona HDMI żaden. Jak naciskam na pilocie czerwonny przycisk na dekoderze ciągle miga przez chwile zielona lampka, przez chwile migały dwie za i przed godziną. Nawet nie wiem kiedy dekoder jest włączony :(

Jakim przewodem masz podłączony dekoder z TV? W ciemno to na każde wejście klikaj OK i jak się obraz nie pojawi to zmien na inne i znowu klikaj OK. W końcu trafisz na to wejście co masz podłączony dekoder. Chwilę trzeba odczekać.
    Po tym co zrobiłaś i jaki z tego "problem" już nie pytam o model TV i dekodera bo pewno jeszcze bardziej cię przestraszę.

0
  • #5 16 Lis 2015 20:49
    sosarek

Poziom 43  

ewaa2112 napisał:
    Dekoder działa, wyświetla się godzina,

Więc nie działa, ale jest wyłączony - zacznij od włączenia go, następnie w tv wybierz odpowiednie źródło sygnału.

0