Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S IV - zablokowany pinem ekran

yenzza 15 Lis 2015 13:51 2784 3
  • #1 15 Lis 2015 13:51
    yenzza
    Poziom 2  

Postanowiłem zmienić blokowanie ekranu z przeciągnięcia palcem na kod pin. Wszedłem w ustawienia, ustawiłem kod pin {wpisując go bardzo dokładnie i powoli} po czym powtórzyłem pin również powoli i prawidłowo, a następnie zablokowałem przyciskiem ekran. Po ponownym uruchomieniu ekranu wszystko wydawało się być w porządku, od razu wyskoczyła klawiatura do wpisaniu pinu. Wpisałem pin {ten który 5 sekund wcześniej ustawiłem, wpisując bezbłędnie dwa razy} i co? Pokazuje mi komunikat o 'nieprawidłowym pinie'. Musi być to awaria telefonu, gdyż nie jest to problem z zapomnianym przeze mnie pinem, czy błędnie wpisanym. Zwyczajnie po wpisaniu poprawnego pinu, pokazuje, że jest nieprawidłowy. Od wczoraj nie mogę odblokować telefonu, dla mnie to dramat. Co więcej. Po podłączeniu kablem USB do komputera, komputer widzi S4 jak dysk, ale po jego otwarciu jest pusty folder. Ściągnąłem Samsung Kies - podało, że urządzenie nie jest obsługiwane i żebym ściągnął Smart Switch. Po jego instalacji i podłączeniu urządzenia pojawia się informacja "Urządzenie zablokowane, najpierw odblokuj". Jak ominąć/usunąć ten pin?? Wiem, że w grę wchodzą formaty, ale mam na telefonie bardzo, bardzo cenne zdjęcia i nie ma opcji abym je stracił. Bardzo proszę o pomoc, jak odzyskać te zdjęcia? Aplikacje, kontakty, wiadomości inne mogę stracić, mogę mieć sformatowane urządzenie, ale przed tym muszę odzyskać pliki z kamery. Chciałbym wspomnieć, że mam włączone wi-fi i jest połączony z siecią, zsynchronizowany z kontem google ale nie z kontem samusng {więc odpadają metody z findmysumsung}.

1 3
  • #2 15 Lis 2015 14:42
    nutergsm
    Moderator - GSM

Udać się do serwisu gdzie posiadają odpowiedni sprzęt.

1
  • #3 15 Lis 2015 19:56
    blahfff
    Poziom 29  

Mozesz ew. sprobowac zmienic haslo uzywajac do tego menadzera urzadzen google'a klik. Mowisz, ze miales dodane konto, wifi wlaczone i dziala to jest szansa, ze wystarczy.

3
  • #4 16 Lis 2015 01:19
    yenzza
    Poziom 2  

"Ponieważ zweryfikowaliśmy, że jest już ustawiona blokada ekranu, nie musisz wpisywać hasła."

2