Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję schemat radia Canva CN-6230 .

rafaelst 15 Nov 2015 18:04 1986 4
 • #1
  rafaelst
  Level 10  
  Witam.
  Poszukuję schematów do radia CANVA CN-6230 ponieważ radio zepsuło się, nic nie działa, nic się nie podświetla po wciśnięciu przycisku włączającego radio, w głośnikach nie słychać nic. Potrzebne mi są schematy do wykrycia awarii.
  Jeśli ktoś posiada schemat do tego radia bardzo bym prosił o pomoc.
 • #2
  korek516
  Level 25  
  Witam. Schematów jak i service manual nie jest osiągalne dla tego radia. Opisz problem dokładniej, jaki był powód itp. Czy dokonałeś jakichkolwiek pomiarów? Pozdrawiam.
 • #3
  rafaelst
  Level 10  
  nie mam robiłem żadnych pomiarów, radio dzień wcześniej działało poprawnie, następnego dnia rano już wcale, na wyświetlaczu nic się nie podświetlało nawet, w głośnikach cisza.
 • #4
  korek516
  Level 25  
  Witam. To po co Ci schemat! Jak Ty podstawowych rzeczy nie sprawdziłeś! Mikroprzełącznki w panelu do sprawdzenia może któryś zwarł i blokuje procesor, styki w panelu jeśli jest ściągany. Po drugie stabilizatory 3,3V 5V i 8V. Jest tego od groma. Pozdrawiam.
 • #5
  rafaelst
  Level 10  
  Oddałem radio znajomemu który naprawia różne radia samochodowe i mówił że nie może znaleźć schematów do tego radia więc pomyślałem że może ja poszukam. Ja się na tym nie znam ale tak jak w temacie poszukuję schematów.