Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna II z 2002r 1,9 dci combi - jak wymontować schowek na radio

Olczyk Zdzisław 15 Nov 2015 18:30 1839 3
    Olczyk Zdzisław
    Level 8  
    Wymontowałem radio z mini schowkiem, wewnątrz po środku była jedna śruba wykręciłem niestety cały schowek ani drgnie. Cały schowek składa się z dwóch części skręconych od wewnątrz - część która wchodzi głęboko i część zewnętrzna z klapką zasłaniającą radio. Rozkręcić te części można po wyjęciu całości. niestety całość ani drgnie a nie chcę czegoś połamać. Próbowałem siłą wyciągnąć, podważać w różnych miejscach śrubokrętem bez skutku. Przyjaciele jeżeli możecie pomóżcie.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tam się to składa, jak klocki. Wychodzi na zatrzaski czytnik karty i powolutku da radę wszystko rozebrać.
    szymon198312
    Level 30  
    Jeśli chodzi ci o element w którym jest podstawka na kubek i klapka zamykajaca radio to musze cie zmartwic ze całość jest przykrecona od strony deski czyli trzeba ja zdjąć. Raz chciałem wymienić polamana podstawkę i niestety tylko po zdjęciu deski. Od dołu owszem wszystko ładnie się wyjmuje od popielniczki, czytnika kart po sterowanie klimy. Niestety obudowa radia i uchwytu jest nie przewidziana chyba do wymiany skoro tak ją umiejscowili
    Olczyk Zdzisław
    Level 8  
    no cóż serdeczne dzięki i za to,pozdrawiam