Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER DCS-404K kino domowe

orbital2222 15 Lis 2015 18:52 723 6
  • #1 15 Lis 2015 18:52
    orbital2222
    Poziom 7  

witam wszystkich zakupiłem kino domowe PIONEER DCS-404K . 5.1i probuje podlaczyć je pod tv lg 29 460ln smart tv. W tv nie mam wejsc chinch. Podłączyłem przez hdmi to zero dzwięku dodam że mam zwykłą antenę w tv. Natomiast wziąłem kabel jack- jack podlaczyłęm to działają mi 2 przednie i centralny tylne nie grają. Co mam zrobic zeby grały mi wszystkie głośniki po wlaczeniu telewizora???. Czy kabel euro rozwiąże ten problem??? Sytuacja jest podobna jak wlacze filmy z youtube to raz mi grają wszystkie raz graja tylko przednie glosniki, ale to moze byc od jakosci utworu i equalizer sam ustawia jakosc. ale co z tym telewizorem.

0 6
  • #2 15 Lis 2015 19:08
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Co to jest "zwykła antena w tv"?

0
  • #3 15 Lis 2015 19:11
    sosarek

Poziom 43  

Kino nie posiada żadnych cyfrowych wejść sygnału, więc pozostaje Ci tylko zakup konwertera cyfrowo-analogowego, lub jak teraz - korzystanie z gniazda słuchawkowego tv.
    Pełnego dźwięku 5.1 na w/w połączeniach nie uzyskasz, pozostaje Ci włączenie jakiegoś efektu w kinie, np. Dolby Pro Logic, Matrix.

0
  • #4 15 Lis 2015 19:14
    mihal2002
    Poziom 43  

orbital2222 napisał:
    Natomiast wziąłem kabel jack- jack podlaczyłęm to działają mi 2 przednie i centralny tylne nie grają

Bo nie będzie grać inaczej. TV nie posiada wyjścia audio a kino ma TYLKO wejście 2xchinch czyli stereo.

Dodano po 1 [minuty]:

sosarek napisał:
    pozostaje Ci tylko zakup konwertera cyfrowo-analogowego

Nie ma sensu bo TV nie posiada wyjścia cyfrowego audio.

0
  • #6 15 Lis 2015 19:52
    orbital2222
    Poziom 7  

i tak ja widać na zdjeciu nie mam nawet wejscia optycznego??? czy zgadza się???

Dodano po 3 [minuty]:

czy jeżeli kupie cyfrowy polsat dekoder to beda mi grały wszystkie glośniki. bo kumpel tak zrobił ze podlaczyl pod dekoder kino i działaja mu wszystkie glosniki

0
  • Pomocny post
    #7 15 Lis 2015 19:56
    sosarek

Poziom 43  

orbital2222 napisał:
    nie mam nawet wejscia optycznego

Jeśli już to WYJŚCIA.
    mihal2002 napisał:
    Nie ma sensu bo TV nie posiada wyjścia cyfrowego audio.

Posiada HDMI z ARC, więc można użyć konwertera HDMI-RCA (czyli jakby nie patrzeć cyfrowo-analogowego).
    Lecz nawet w tym przypadku otrzymasz tylko dźwięk stereo.

0