Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki amplituner za małą kasę i 4 om?

Jakub Urban 15 Lis 2015 21:24 1026 0
    Jakub Urban
    Poziom 17  
    Witam!
    Szukam taniego(200-300zł) amplitunera do kolumn Jamo s506.Koniecznie musi mieć tranzystorową końcówkę mocy(nie STK,co dostać nie idzie) obsługującą kolumny od 4-16Ω(moje Jamo mają 6Ω).Obecnie słucham na Siemensie RS 555 ale się "sypie"(padło podświetlenie,rozbierać mi się nie chce,bo dojścia żadnego).Dałem już go raz do naprawy,bo zasyfił się przekaźnik kolumn no i cholerne STK 086(niezdobywalne,w razie zwarcia ampli do śmieci).Muzyki słucham baaardzo różnej, od klasyki,przez lekki rock,pop,"hity Eskowe"(dlatego amplituner-Eska Grudziądz),"łupanki" klubowe,kończąc na disco-polo.Dużo słucham radia,tak więc chce by nie szumiało bądź przekłamywało częstotliwość(kiedyś się naciąłem,tak więc OLX czy "super okazje" z allegro odpadają-tylko poważne firmy z Allegro)
    Amplituner ma grać "konturowo",mieć LOUDNESS i ogólnie fajnie basowo grać(ale nie"bum,bum-cyk,cyk",jak stare unitry).RDS-u mieć nie musi(może mieć),poza tym stare amplitunery są solidniejsze,niż nowe chińczyki.Powinien(ale nie musi) mieć pilota
    Teraz podam przykłady z Allegro
    ONKYO:
    TX-7620(za 200zł)
    TX-8210R(za 250zł)
    TX-7530(za220zł)
    TX-9011(za 200zł)
    TX-9021(za200zł)
    TX-7330(za 200zł)
    TX-8211(to już nowszy model za 300zł)
    TX-8210R(za 250zł)
    TX-7920(za200zł)
    Kenwood
    KR-A4050(za250zł)
    KR-V6040(za250zł)
    Polskich nie chcę(8Ω,brak zabezpieczeń i dziadowskie wykonanie),poza tym jest to sprzęt zużyty i mocno przestarzały.
    MUSI mieć wejście MM(mam gramofon i wieeele płyt.
    Amplitunerów KD nie chcę(mam nową Yamahę RX-V371 i to jest dobre.ale DO KINA!!!!).
    Oczekuję na propozycję i szybką poradę.
    Podane modele sprzedają 2 firmy z Bolesławca i dają gwarancję 30dni(a inni wypną 4 litery,jak wyślą szajs).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze