Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie uruchamiający się iphone 5c

15 Lis 2015 23:16 603 2
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem że dość nie dawno w moim iphonie zapadł się guzik power. Telefon działał potem bez zarzutów aż do czasu wyładowania się pod czas podróży. Telefon po podłączeniu do ładowarki w ogóle nie reaguje na to że został podpięty pod ładowarkę ładowarka została sprawdzona pod iphonem kolegi i działa kupiłem nawet 2 i też nie działa z gniazdem jest wszystko w porządku bo przez rozładowaniem telefon był ładowany przed podróżą więc to nie wina gniazda. Możliwe że to wina baterii?? Ale jak oddałem do naprawy zaufanemu serwisowi żeby naprawili guzik nie mogli tego zrobić bo "mechanik" (nie mogę znaleźć innego określenia) był na urlopie i naprawili go na chwilę i niby podłączyli inną baterię i telefon dalej nie reagował. Więc nie wiem czy kupować nową baterię i ją wymienić czy może to wina telefonu.
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi
  • Poziom 17  
    Myślę, że skoro zapadł się guzik power to nie wiadomo jakich szkód w środku narobił. Po zapadnięciu reagował?
  • Poziom 2  
    Telefon reagował w 100% oprócz guzika oczywiście ale tak to telefon nie miał żadnych zwarć nie resetował się działał tak jak na początku