Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32EH5020 + Dekoder HD5000 (Cyfrowy Polsat)

16 Lis 2015 15:12 1296 5
  • Poziom 6  
    Hej!

Zakupiłem telewizor led samsung ue32eh5020. Mam również dekoder HD5000, który wcześniej podłączony był pod telewizor kineskowy. Podczas podłączenia nowego tv pod dekoder nie potrafi on znaleźć kanałów przy automatycznym wyszukiwaniu. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym jak poprawnie podłączyć ten telewizor wraz z tym dekoderem. Nie posiadam modułu CAM gdyż nie był on wcześniej potrzebny. Czy sam TV+Dekoder wystarczą?
  • Poziom 26  
    Jak wygląda wskaźnik siły i jakości sygnału na planszy dekodera Cyfrowego Polsatu?
  • Poziom 6  
    Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, ale nie było wcześniej problemów z sygnałem, najmniejszych w telewizorze kineskopowym.
  • Poziom 26  
    Telewizor z dekoderem został podłączony za pomocą kabla HDMI? Kliknij na pilocie przycisk MENU, następnie wybierz pozycje USTAWIENIA->INSTALACJA->USTAWIENIA ANTENY SATELITARNEJ. Napisz jak wyglądają paski z siłą i jakością sygnału.
  • Poziom 19  
    Copelland napisał:
    Podczas podłączenia nowego tv pod dekoder nie potrafi on znaleźć kanałów

Nie bardzo rozumiem ten wpis.
    To gdzie Ty szukasz tych kanałów, w menu TV.
    Przecież programy masz ustawione w dekoderze [ skoro wcześniej nie było problemu ]
    Może podepnij dekoder do TV [ kablem do HDMI 1 ] i wybierz odpowiednie wejście w TV - na pilocie SOURCE [ także HDMI 1 ] i obraz pojawi się .
  • Użytkownik usunął konto