Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po włączeniu komputer zawiesza się

miszcz13 16 Lis 2015 17:35 654 7
  • #1 16 Lis 2015 17:35
    miszcz13
    Poziom 2  

Witam!
    Mam problem związany z komputerem HP Compaq 6005 Small Pro.
    Komputer normalnie się uruchamia, pojawia się logo HP, Windowsa, po czym monitor wysyła komunikat: Auto adjustment in progress... Następnie ekran znika i zaczyna migać na biało. Nie da się nic zrobić.
    Komputer miał system Windows 7, ale 3 miesiące temu zainstalowałem Windows 10.
    Dodam też, że na noc zostawiłem komputer włączony, aby ściągnąć grę. Ta gra była legalnie kupiona, ale mogła wprowadzić zmiany na komputerze. Rano zatrzymałem pobieranie i uśpiłem komputer. Gdy po kilku godzinach wróciłem i włączyłem komputer zawiesił się, więc go wyłączyłem, potem uruchomiłem i pojawił się wymieniony wyżej problem. :cry:
    Naprawdę bardzo proszę o pomoc!!!

• #3 21 Lis 2015 22:47
    Jimbeam01
    Poziom 11  

spróbować uruchomić w trybie awaryjnym lub osatnia dobrze działająca konfiguracja. Moim zdaniem to może być wina źle działającego sterownika.

• #4 22 Lis 2015 19:05
    miszcz13
    Poziom 2  

michald napisał:
    Proponuje uruchomic linux Live DVD i na poczatek usunac plik stronicowania i hibernacji.

Po usunieciu restart systemu windows.

Jak to uruchomić?

Dodano po 2 [minuty]:

Jimbeam01 napisał:
    spróbować uruchomić w trybie awaryjnym lub osatnia dobrze działająca konfiguracja. Moim zdaniem to może być wina źle działającego sterownika.

Chcę włączyć tryb awaryjny, więc wciskam F8, ale wyświetla mi się czarny ekran z białymi napisami, bez możliwości wybrania jakiejkolwiek opcji.

• #5 23 Lis 2015 20:41
    Jimbeam01
    Poziom 11  

miszcz13 napisał:
    michald napisał:
    Proponuje uruchomic linux Live DVD i na poczatek usunac plik stronicowania i hibernacji.

Po usunieciu restart systemu windows.

Jak to uruchomić?

Dodano po 2 [minuty]:

Jimbeam01 napisał:

Chcę włączyć tryb awaryjny, więc wciskam F8, ale wyświetla mi się czarny ekran z białymi napisami, bez możliwości wybrania jakiejkolwiek opcji.

Zacytuj napisy.

• #6 25 Lis 2015 16:54
    miszcz13
    Poziom 2  

Tu masz zdjęcie:

• #8 25 Lis 2015 21:21
    Jimbeam01
    Poziom 11  

miszcz13 napisał:
    Tu masz zdjęcie:

Wybierasz F9 boot menu wybierasz HDD i wówczas naciskasz F8 (musisz to zrobić szybko)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME