Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Car audio w domu. Tak Tak było... ale co z tego...konkretnej odpowiedzi nie ma.

karol90098 17 Nov 2015 20:45 726 4
    karol90098
    Level 10  
    Witam. Posiadam CD Marantz 67 se, wzmacniacz Yamaha Ax-550, kolumny Tannoy P20. Pomieszczenie odsłuchowe 18m2.Do niektórych typów muzki brakuje mi basu. Jako,że znalezienie dobrego wzmacniacza panelowego rozsądnej jakości w rozsądnch pieniądzach jest bardzo trudne, postanowiłem zainstalować mój stary sprzęt z auta (crunch GPX500.2 o mocy 250 rms i subwoofer Powerbass L-104D o takiej samej mocy). Problem ten co zwykle, a wiec zasilanie. Może ktoś mi wyjaśnic co konkretnie kupic? Dodam ,że potrafie obsługiwac lutownice, ale wolałbym kupić coś gotowego. Czy np. zasilacz modułowy do ledów 30 amper + kondensator 1f to rozwiaznie które zda egzamin? Jeśli nie to poproszę inne KONKRETNE propozycje. Jesli nie da sie zlozyc nic gotowego to chetnię tez zlece komuś budowę takiego zasilacza.
    Freddy
    Level 43  
    Odpowiedz kolego, ile razy można pisać to samo? To już jest nudne. Tak trudno użyć wyszukiwarki forum?
    User removed account
    User removed account  
    kassans
    Level 32  
    Zasilacz serwerowy, popularna np Delta o mocy 750W dostarcza aż 60A na linii 12V co spokojnie wystarczy do zasilenia wzmacniacza. zasilacze są do znalezienia na popularnym portalu aukcyjnym koszt od 80 do 200 zł.