Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki TV 40-43" , bez smart

17 Lis 2015 20:57 867 3
  • Poziom 8  
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4x5m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-4
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać ale poważnie biorę pod uwagę montaż VESA czy podobny.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Okno południowe , stosuje rolety
    7. Jaki masz obecnie telewizor? CRT 28" 50Hz , stara (5-6 letnia) plasma 42"
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Full HD, dobre kolory, mały czas reakcji , głęboką czerń, ma posłużyć jako duży monitor , czasem gry
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI , DVB-T
    10 .Jakie urządzenia? komputer , bananaPi
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 1-8
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Preferuję mat ale nie jest to sprawa życia i śmierci
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? news , filmy , youtube
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Zdecydowanie nie chcę żadnego smartTV , mam komputer , bananaPi etc
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?. Czasami coś dzieci , 2h co kilka dni
    16. Preferencje co do marki? Chyba nie...
    17. Preferencje co do wielkości? 40-43"
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? brak czernego koloru
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem - 18-23, wyjątkiem jest weekend.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1600 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie.

Prócz tego dużą rolę przywiązuję do klasy energetycznej - A++ mile widziany.

Co sądzicie o LG 43LF5400 ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
  • Poziom 8  
    Dziękuję LOCOLOCO za odpowiedź.
    Model 49" odrzuciłem , zbyt duży.
    Byłem w sklepie rtv , oglądałem modele 40 , 42 ". Skończyło się na LG 43LF54. Przy ustawieniu trybu oszczędzania na poziom średni pobór mocy 22 - 24 W (power factor 0.55). Niski trzyb oszczędności ~36 W.
    W porównaniu do PS42A410C1XXC którego używałem do tej pory to znaczna różnica - ten w trybie eco pobierał 160 W.
  • Poziom 1