Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moovo MCI1 i sterowanie zewnętrzne np z domofonu

17 Lis 2015 21:45 1974 3
  • Poziom 18  
    Czy jest możliwe podłączenie zewnętrznego sterowania do sterownika MCI1? Potrzebuję podłączyć otwieranie bramy z videodomofonu który ma wyjście "no/nc". W sterowniku MCI1 obok procesora jest 10 pinowe gniazdo nie opisane w instrukcji, do czego służy? Chyba, że jakieś SPI do procesora.
  • Relpol przekaźniki
  • specjalista -automatyka bramowa
    Fabrycznie ta centralka nie ma wejścia zewnętrznego przycisku. Możesz użyć protezy - wyjście przycisku w domofonie podlutować do mikroswitcha dodatkowego pilota (i pilot będzie otwierał...).
    To wejście obok procka wygląda na złącze do wpięcia firmowego radia Nice ale głowy nie dam (zresztą to radio ma nietypowe wyjścia tranzystorowe i bezpośrednie podłączenie do tego złącza przycisku to trochę ryzyko)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 18  
    Działa. Użyłem protezy w formie dodatkowej klawiatury MK w trybie tradycyjnym z podłączonymi do klawiszy przekaźnikami sterowanymi z videodomofonu. Działa otwieranie częściowe i całkowite. Dzięki za podpowiedź.
  • Poziom 10  
    Kolego masz jakieś zdjęcie jak to zrobiłeś mam ten sam problem i był bym wdzięczny mam sterownik mci1A Moovo MCI1 i sterowanie zewnętrzne np z domofonu Moovo MCI1 i sterowanie zewnętrzne np z domofonu