Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RADIO NG4 wymiana dysku na karte cf

slawekzako 18 Lis 2015 14:50 1749 6
  • #1 18 Lis 2015 14:50
    slawekzako
    Poziom 9  

Witam! Podczas wymiany dysku na kartę CF, komputer przerobił pliki pliki na format MBR. Teraz radio nie odczytuje, nie widzi systemu. Potrzebuję oryginalny obraz dysku radia (odpłatnie). Z góry dziękuję za pomoc.
    Soft posiadam Ng4_d_n42c_n42.03.
    Mam jeszcze pytanie Koledzy a morze ktoś wie jak zmusić Ng4 żeby samo z formatowało dysk albo jak podzielić go na partycje i jakim programem? Oczywiście zrekompensuje wiedzę!Proszę o pomoc. I mam jedno pytanie czy jak nie wykrywa dysku to bluetooth nie działa?
    RADIO NG4 wymiana dysku na karte cf

0 6
  • #4 17 Paź 2017 16:30
    Zenobiusz14
    Poziom 6  

Może i dostanę złotą łopatę za odkopanie starego tematu, ale niestety wszędzie szukam i nigdzie nie mogę znaleźć obrazu tego dysku. Szukałem nawet na ruskich torrentach ale niestety nie znalazłem. Ma ktoś z Was, drodzy forumowicze, obraz tego dysku?

0
  • #5 29 Gru 2017 08:25
    CzeskiFilm
    Poziom 2  

Zenobiusz14 napisał:
    Może i dostanę złotą łopatę za odkopanie starego tematu, ale niestety wszędzie szukam i nigdzie nie mogę znaleźć obrazu tego dysku. Szukałem nawet na ruskich torrentach ale niestety nie znalazłem. Ma ktoś z Was, drodzy forumowicze, obraz tego dysku?
    Mam ale to jest ponad 30 GB.

1
  • #7 29 Gru 2017 21:45
    volksjet
    Poziom 15  

CzeskiFilm napisał:
    Zenobiusz14 napisał:
    Mam ale to jest ponad 30 GB.

Dla chcącego się podzielić wiedza i zawartością 30 gb to wcale nie jest duzo.... ładuj na serwer i udostępnij chłop w potrzebie a dla potomnych się przyda...

0
  Szukaj w 5mln produktów