Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

onkyo cs 545 - kupie tweeter do kolumny z tego zestawu

kralma1 18 Lis 2015 16:03 1047 4
  • #1 18 Lis 2015 16:03
    kralma1
    Poziom 6  

Dzien dobry , gdzie mogę kupic tweeter do kolumny z zestawu onkyo cs 545 , na glosniku jest napisane tw3238a 25w 5,5 ohm. Dziekuje z góry za pomoc. Pozdrawiam

0 4
  • #2 19 Lis 2015 09:21
    k52
    Poziom 32  

Najszybszym ( jest instrukcja , jest przeglądarka google) rozwiązaniem jest mail do serwisu, lub dystrybutora i zamówienie części, podanie adresu do wysyłki. E.I.C http://www.onkyo.pl/pl/Serwis

0
  • #3 19 Lis 2015 09:40
    kralma1
    Poziom 6  

Dzieki za odp. Dzwonilem do sewisu eic, ale nie sprzedadza mi samego tweetera, Moga naprawic, wymienic glosniczek za 150zl , co jest cena zaporowa. A dystrybutor to gdzie?

0
  • #4 19 Lis 2015 13:13
    k52
    Poziom 32  

Dystrybutor to jest E.I.C ...czytaj trochę co pisze na stronie, czy w instrukcji...
    Szkoda że nie sprzedadzą, ale czytałem już o "polityce" tego dystrybutora. Szkoda że traci na tym czasami wizerunek Bogu ducha winnej dobrej marki. Ktoś chciał tu kupić głośnik niskotonowy do kolumny Tannoy, cena części normalna, jednak serwis chciał by kolumnę przesłać kurierem więc w dwie strony opłata, plus naprawa, plus część. Trafił na aukcji ebay i ma z 400zł w kieszeni. Ktoś miał problem z instrukcją do amplitunera i nie dostał od nich po PL.
    Dystrybutorzy innych marek nie robią większych problemów np. Horn, Audio Klan, a tu proszę szkoda.
    Tobie odpada przynajmniej wysyłka, bo masz na miejscu w stolicy. Na twoim miejscu kupił bym do tej wieżyczki jakieś markowe monitory, to zagra wtedy dużo lepiej.

0
  • #5 30 Lip 2017 12:32
    kralma1
    Poziom 6  

Nieaktualne

0