Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E 36 CABRIO NAPRAWA !

machajrodont1234 18 Lis 2015 18:23 804 6
  • #1 18 Lis 2015 18:23
    machajrodont1234
    Poziom 2  

Witam mam mały problem, a mianowicie w moim E36 cabrio nie otwiera sie tylna boczna szyba od strony pasażera, przy kupnie była domknięta w połowie, opuściłem ja całkowicie w duł i teraz wgl nie mogę jej podnieść do góry.

Sprawdzałem bezpieczniki żadne nie jest spalony
    Najprawdopodobniej do wymiany jest moduł komfortu lecz jeżeli to nie pomoże to proszę o konstrukcje co zrobić

Będę bardzo wdzięczny za pomoc Dzięki i pozdrawiam :)

-4 6
  • #2 18 Lis 2015 18:52
    Kune
    Poziom 23  

Dobrze wiedziec co się ma pod maską co?

1
  • #3 18 Lis 2015 19:47
    Jarzab M
    Poziom 17  

Przecież tam będzie jakaś odmiana M52... Silnik R6....

0
  • #4 18 Lis 2015 20:14
    machajrodont1234
    Poziom 2  

interesuje mnie tylko cyz sie oplaca do auta z takim przebiegiem zakładac gaz i ile mniej wiecej to bedzie kosztowac ????

-4
  • #5 18 Lis 2015 20:26
    sebap
    Poziom 40  

Jeśli przebieg oryginalny, ma dobrą kompresję i nie bierze oleju to można zakładać. Koszt instalacji od 3tys wzwyż.

0
  • #6 18 Lis 2015 22:40
    nioop

Specjalista AGD

Jasne, że będzie się opłacać.. Odczujesz ulgę przy każdym tankowaniu..
    Mnie nie interesują matematyczne wyliczanki tj kiedy, za ile i po jakim przebiegu mi się zwróci. Dla mnie jako kierowcy sprawa wygląda tak, że raz wyskrobię 3 tys zł, a potem cieszę się ze za 100 czy 50zł mogę przejechać przysłowiowe pół Polski..
    Jaki gaz? To akurat jest bez znaczenia, największe znaczenie tutaj będzie miał fakt kto będzie ten gaz zakładał.. I kto użytkuje/użytkował te auto..

Bo co z tego, że wybierzesz najwyższą półkę instalacji jak 50% gazowników i tak Ci ją źle założy :]
    Jeżeli masz zaniedbaną jednostkę to po założeniu instalacji zaczną Ci wychodzić właśnie te zaniedbania :P

0
  • #7 19 Lis 2015 06:53
    wichurewicz
    Poziom 24  

Będzie się opłacać jak pojeździ nim tyle, żeby instalacja się zwróciła w kosztach tańszego paliwa. Inaczej zrobi prezent następnemu szczęśliwemu właścicielowi BMW z "V6".

0