Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji obsługi, schemat podłączenia Chińskie radio DVD

pawel00791 18 Lis 2015 23:29 7002 7
    pawel00791
    Poziom 9  
    Jak w temacie szukam instrukcji obsługi do chińskiego radia samochodowego DVD.
    Nie ma marki, model też nieznany, :( może ktoś ma takie radyjko i po wyglądzie pozna. Będę bardzo wdzięczny :)
    Dodaję w załączniku zdjęcie radyjka :)
    Z góry dziękuję za pomoc.
    rnb_bolii
    Poziom 34  
    Mimo wszystko musi coś być napisane na obudowie, no chyba że zdarte.
    Może kolory kabli dają coś do myślenia, o ile chiny trzymają się jakiś standardów. Daj fote przewodów.
  • Pomocny post
    rnb_bolii
    Poziom 34  
    Do masy masz czarny. Różowy do czujnika hamulca ręcznego dla bezpieczeńswa żeby podczasz jazdy nie oglądać, lub na własną odpowiedzialność można do masy.
    pawel00791
    Poziom 9  
    Rozumiem, dzięki bardzo za odpowiedź :) czyli jak podłączę do masy to będzie możliwość oglądania podczas jazdy, tak?
    a jeśli chodzi o jakość odbioru radia to da się coś z tym zrobić ? jakiś wzmacniacz lub coś w tym stylu ?
  • Pomocny post
    rnb_bolii
    Poziom 34  
    Tak, do masy i oglądasz. Co do obioru, to źle obiera stacje? A jak antena? Jakie auto? Czy poprzednie radio obierało dobrze?
    Wsadź w te radio kawałek przewodu około 1metra i zobacz jak odbiera stacje..
    pawel00791
    Poziom 9  
    Co do anteny to jest dobra, na poprzednim radiu wszystko chodziło idealnie.
    W mieście odbiera większość stacji, ale już poza miastem to nawet radio zet słabo odbiera.
    Nowe radio ma czasami przebłyski jakieś i zaczyna odbierać te większe stacje.
    Próbowałem z tym drutem ale nic nie pomogło
    Miraso
    Poziom 1  
    Witam, posiadam podobny problem. Chcę podłączyć kamerę cofania i sterowanie z kierownicy, ale nie jestem pewien jak. Będę bardzo wdzięczny za pomoc osoby znającej się na rzeczy.

Wszystko co mam z instrukcji:

Szukam instrukcji obsługi, schemat podłączenia Chińskie radio DVD1.jpg Download (121.9 kB)
    Szukam instrukcji obsługi, schemat podłączenia Chińskie radio DVD2.jpg Download (89.17 kB)