Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

A3 1.6 AVU - Kontrolka plunu ch這dniczego.

19 Lis 2015 12:12 738 11
  • Poziom 6  
    Zakladam temat poniewaz nie znalazlem identycznego problemu na forum.
    Kontralka i sygnal d德i瘯owy wlacza sie po dlugim postoju a najczesciej po nocy. Plyn ch這dniczym jest nalany pod maks. Czujnik temperatury p造nu ch這dniczego zostal wymieniony ale problem pozosta. Temperature na zegarach trzyma, nigdy nie przekroczy豉 zawsze jest na 90/92 stopnie. Dodam ze odczyt z kanalu 49 climatronica do 90 stopni jest identyczny z zegarem. Ale odczyt z climatronica moze dojsc do 107-108 przy czym na zegarach jest sta豉 90/92 i nie wiem o co chodzi, temp. z climatronica spada po w陰czeniu ogrzewania na kabin Prosz o pomoc
  • Moderator Samochody
    tomek9732 napisa:
    Ale odczyt z climatronica moze dojsc do 107-108 przy czym na zegarach jest sta豉 90/92 i nie wiem o co chodzi,

Ten typ tak ma.

Od 80 do 110 stopni na zegarach b璠zie ca造 czas 90.

Jak wygl康a zbiornik w 鈔odku? Nie ma w nim pozosta這軼i oleju czy kamienia kt鏎e mog zak堯ca prace czujnika poziomu p造nu?
  • Poziom 6  
    Nie, nic nie ma jest czysciutki. Plyb byl wymieniany przed wakacjami jest nowy bylo na nim zrobione max 5 tys kilometr闚. Nie brud闚 ani oleju. Czujnik byl wymieniany ale nie ten przy zbiorniczku.
  • Moderator Samochody
    tomek9732 napisa:
    Czujnik byl wymieniany ale nie ten przy zbiorniczku.

Zostaje sprawdzenie instalacji oraz podmiana zbiorniczka na drugi.
  • Poziom 6  
    A ta kontrolka zapala si podobno podczas gdy wentylatory sa nie sprawne, w sumie nie przy豉pa貫m ich na pracy, a tak jak mowilem tem z climatronica spada po w陰czeniu ogrzewania (wtedy wentylatory ruszaj) to czemu tu zaczyna spada a tam jest non stop stale 90/92?
  • Moderator Samochody
    domex32 napisa:
    Od 80 do 110 stopni na zegarach b璠zie ca造 czas 90.
  • Poziom 6  
    Ale to chyba cos jest nie tak skoro tam jest tyle i spada po w陰czeniu ogrzewania, 110 ma swoja podzia趾e, ale kiedy rosnie nie przeskakuje na 90 od razu. Jezeli jest taka temperatura na cimatronicu to nie powinny sie wentylatory wlaczyc?
  • Moderator Samochody
    Temperatur najlepiej sprawdzi z poziomu testera, od razu b璠zie mo積a wysterowa wentylatory i sprawdzi czy pracuj.
  • Poziom 6  
    Czyli kumaty mechanik po samym podpieciu pod komputer powinien dokladnie powiedziec co sie stalo? Dodam, ze tego problemu nie by這 wczesniej od jakis dwoch miesiecy pojawia sie kontrolka. Dzwoni貫m do jednego mechanika zeby jutro podpial pod komputer i po sprawdza ale ten mowil ze samo podpi璚ie za duzo nie da i najlepiej jak by mu zostawic to by przejrza... ale mechanik z komputerem powinien juz cos jutro powiedziec jesli zna sie a rzeczy?
  • Moderator Samochody
    Bardziej elektryk, elektronik samochodowy.
  • Poziom 6  
    Jutro mam nadzi疀, 瞠 jeden machanik znajdzie troch czasu i podepnie pod komputer i posprawdza co si da, mam nadziej, 瞠 co si oka瞠 jaka g逝pota i co bedzie wiadomo, bo nie daje mi to spokoju :(