Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Radmor 5102] Ciut zmieniony

Trabi 12 Mar 2007 00:27 53316 71
    adik204
    Poziom 11  
    Nie bede słuchał disco polo. nie jest to zaden wiejski tuning. po zatym nie bede nic psuł radmorka, nic w nim wiercil itp. jak mi sie znudzi to spowrotem zrobie oryginał. wiec nie masz si eco martwic :)

Apropo tych konstrukcji, to szukałem ale nie moge znaleźc, jak mozesz to daj link do tematu.

POZDROWIENIA!!!
    Trabi
    Poziom 36  
    Widzę, że topic ździebko odkurzony. Radmorka już nie mam w swoim posiadaniu, płyta tez poszła "w ludzi", ale jako dodatek dla chętnych w załączeniu udostepniam plik (PDF) z literami "R"A"D"M"O"R" wielkości 1:1 jakie były na tej plexi-płycie. Wystarczy wydrukować i można przerysować. Litery są przestawione [RAD MOR] żeby się zmieściły na arkuszu A4.
    adik204
    Poziom 11  
    Dzieki za litery, napewno sie przydadza.

POZDRAWIAM!!!

Trabi, masz moze jakies rady co do tuningu radmorka albo co do tej pleksy? ja bede wstawiał szybe 5mm bo na plekse mnie niestac :(

POZDROWIENIA!!!

Post był raportowany.

Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]
    BARNI_GDYNIA
    Poziom 19  
    Moim zdaniem tuningowanie Radmora to profanacja i niszczenie tego co już jest dobre i lepsze być poprostu nie może. Widze że jesteś z Gdanśka. Jest w Gdyni taka firma zajmujaca sie robieniem rzeczy z plexi glassu. W tej chwili niestety zapomnniałem na jakiej ulicy sie miesci ale jeśli bedziesz potrzebował to wiedziec to sie dowiem. Byłem u nich kilka razy i ceny nie sa jakies wybujałe. za kawałem pół metra na 35 cm dosyc gruby kilka milimetrów chcieli 30zł Tak jak pisałem wczesniej ewentualne zmiany uważam za profanacje. Jedyne co można w nim zrobic to wymienic kondensatory na nowe, przestroić radio na nowe pasmo, i w ostateczności wymienic tranzystory na nisko szumowe. Bardzo podoba mi sie równiez ta obudowa z wyfrezowanym napisałem "Radmor" :)
    wojo_13
    Poziom 1  
    kupiłem swojego radmora za flaszkę. i mamkilka pytań:
    1 czy były różne wersje płyty czołowej bo ja mam brązową?
    2 w jaki sposób przestroić tuner?

tak sobie czytałem całą rozmowę o plexi i diodach i dochodzę do wniosku że pomysł jest niezły ale nie do końca.
    moim skromnym zdaniem takie dresowanie jest dziwne
    jak mi się uda skończyć to podeślę zdjęcie mojej wizji radmorka
    na razie męczę się z głośnikami
    pozdro nara
    maciorkusowaciasty
    Poziom 18  
    Wyszukiwarka odpowie na Twoje oba pytania. "Szukaj!"
    szkółek
    Poziom 11  
    moim zdaniem pomysł i wykonanie super. Ja jestem fanem polskiej myśli technicznej a nie żadnego chińskiego gówna. Mam takiego radmorka i szczerze pomyślałem o takiej przeróbce. zmiana płyty gorne to nie ingerencja w układy chociaż w moim przypadku przydało by sie wymienić 2 kondziołki na zasilaniu. Mi sie to podoba bo naprawde jest w Nim co ogladać
    miro88
    Poziom 24  
    Przedstawiam foto mojego RAMORA 5100 zmienionego rzecz jasna:
    1) Pokrywę rozbiłem młotkiem i wstawiłem szybę dociętą u szklarza (koszt 13zł wraz z tępieniem krawędzi), niezdecydowałem się na plexi z powodu wysokich kosztów i trudności z dostępnością
    2) Napis RADMOR z białego kartonu - własnoręczna robota, ale mam plik loga wzorcowy i niedługo zostanie to wycięte na folii ploterem i przyklejone od spodu wg pomysłu TRABIEGO
    3) Gałki do potencjometrów wyposażyłem w czerwone kuleczki wskazujące aktualne położenie - zakup w sklepie pasmanteryjnym :)
    4) Zlikwidowałem stare żarówki w sensorach, zamiast nich wstawiłem niebieskie diody LED łączone w szereg z rezystorami 130 Ohm.
    5) Dodatkowo boki od pokrywy zostały pomalowane lakierem akrylowym

maciorkusowaciasty
    Poziom 18  
    Sprzęt jest twój i możesz robić z nim co chcesz, ale pochlebnych komentarzy się nie spodziewaj. Piękna demolka.
    Rocky Horror
    Poziom 31  
    Róbcie tak dalej - szpećcie, dewastujcie, to niedługo nie będzie już ani jednego oryginalnego Radmora. Już i tak trudno o 5100 w dobrym stanie :roll: ...

Ideał sięgnął bruku.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto