Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ht-tp33 a tv sharp lc5 - Jak to ze soba podlaczyc

MarkusPolo 19 Lis 2015 14:58 789 1
  • #1 19 Lis 2015 14:58
    MarkusPolo
    Poziom 4  

Witam z góry mowie ze od jakiegos czasu przeszukuje rozne tematy jak podlaczyc razem ten sprzet niestety narobilo mi to jedynie sieczke w głowie i oprocz rozpoznania roznych typow kabli i końcówek nadal nei wiem jak polaczyc moj sprzet . kupilem kino domowe samsung ht-tp33 od gościa przypadkiem sie nadarzyl i oczywiscie nie posiadam zadnej instrukcji ani nix oprócz sprzetu i kabli do głośników. Wejscia jakie ma kino oraz tv wrzuce w załacznikach i mam nadzieje ze udziela mi szanowni forumowicze pomocy za co góry dziekuje :) poki co podpialem głośniki i znalazlem kabel z jakiejs nokii starej kabel do podpiecia na aux czyli czerwony i biały cos w stylu rca a z drugiej strony zakończenie mini jack który wpialem w wejscie na sluchawki w tv niestety jakosc w jakiej odtwarza to muzyke jest tak marna ze wstyd wogole to włączać . kupilem tez kabel optyczny ale okazało sie ze w telewizorze mam wejscie coaxial wiec kabel lezy i jest bez uzyteczny . i tu kieruje do was pytanie jak najprosciej to złączyć aby nie stracic jakości dzwieku nie bylo charczenia i niewywalic kupy kasy glownie mi zalezy żeby dzwiek z telewizora i filmow przekazać na glosniki w dobrej jakosci gdyz ogladam e przegladarce na telewizorze filmy itd. Jeszcze raz dziekuje i czekam na porady. Pozdrawiam

0 1
  • #2 19 Lis 2015 17:41
    sosarek

Poziom 43  

Wklej zdjęcia wszystkich gniazd jakie posiada tv, zamieść jego dokładny model.

0