Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Premium 320 dci brak mocy za wysokie ciśnienie na niskim układzie paliwo

19 Lis 2015 18:45 1692 8
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z reno premium 2003 r 320 dci traci moc auto wchodzi w tryb serwisowy ,pojechałem na diagnostykę komputerową i gość powiedział że jest za wysokie ciśnienie paliwa na niskim układzie paliwowym,ale natym się zakończyło,czyli nadal problem nie jest rozwiązany ,może ktoś miał taki przypadek,dodam że trzy miesiące temu była wymieniana pompa niskiego ciśnienia i sekcjie.
  • Poziom 9  
    Witam. Mam ten sam problem z 420 dci. Udało ci się zdiagnozować problem?
  • Moderator Samochody
    Mierzył ktoś to ciśnienie?
    Czy faktycznie jest za duże.
  • Poziom 9  
    Tak wynika z opisu błędu na komputerze.
  • Moderator Samochody
    Błędy często wynikają z innych problemów, podgląd parametrów na początek, nie tylko na niskim ciśnieniu.
    Później manometr i do dzieła.
  • Poziom 2  
    Tak udało mi się ogarnąć renie nikt nie chciał podpowiedzieć ,trzeba zrobić wszystkie wtryski niech wam nikt nie ciśnie bajek że to zaworek albo inne cuda ,renia pali na dotyk sam jestem w szoku ,a problemy z mocą lub z długim kręceniem odpadły.Oczywiście trzeba posprawdzać sekcje i pompę niskiego ciśnienia ,ja to wcześniej wymieniłem na nowe (nie zamienniki !!!)a mój kierowca jeszcze bardziej zadowolony.
  • Poziom 9  
    Jutro jadę do Bosha na przegląd. Miałem wtryski i pompę robione 1,5 roku temu. Też słabo wierzę w te zaworki,czujniki itd. A co do pomocy na forum to zazwyczaj ogranicza się do ogólników i krytyki:)
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Właśnie o tobie mówiłem...I vice versa. Buduj swą pozycję i poczucie wartości poprzez krytykę i upominanie na forum.
    Moderowany przez serwisantscani1:

"Zasady działu ciężarowe"

3.1.5-3.1.7 Nie wysyłaj treści, które powodują celowo konflikty na forum i naruszają dobre obyczaje. Nie wyzywaj drugiej strony dyskusji, nawet jak posiadasz odmienne zdanie.

Ostrzeżenie.