Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna I phI 97r resetujacy sie licznik,brak radia i zegarka

pieczu1 20 Lis 2015 21:44 2133 0
    pieczu1
    Poziom 1  
    Witam wszystkich forumowiczów. od lipca jestem szczesliwym posiadaczem Renault Laguna I z silnikiem 1.8 wersja RT z zalozonym gazem. Otoż pojawil sie problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic i mam nadzieje ze ktos na tym forum mi pomoze. Ostatnio jadac samochodem zgaslo mi nagle radio oraz cale podswietlenie na desce rozdzielczej (zegarek,stan licznika) po chwili stan licznika sie zaswiecil na nowo lecz zegarek ma podswietlenie bez cyfr tzn. nie pokazuje mi godziny no i radio sie juz nie zalaczylo. Pomyslalem no tak pewnie spalilo sie radio dlatego smierdzi spalenizna. Jednak intuicja podpowiedziala mi zeby sprawdzic inne radio ktore bylo wczesniej w tym aucie i po podlaczeniu ono rowniez nie dziala. Najwiekszym probleme pojawily sie inne komplikacje ktore przedstawie ponizej na zdjeciach. Na pierwszym zdjeciu od lewej po tym zwarciu dzieje mi sie tak ze po przekreceniu zaplony wskazówki podskakuja tak jak widac i opadaja na 0. na 2,3 i 4 zdjeciu jest drugi blad z ktorym nie moge sobie poradzic otoz odpalam samochod ruszajac w droge mam nabite 260.0 km przjezdzam 700m (3 obrazek) gasze silnik i po ponownym odpaleniu samochodu znow sie dzieje to samo od poczatku znow ze stanem 260 km. Pomożcie doradźcie co moge z tym zrobic.
    p.S. Jesli był podobny temat to prosze o polaczenie.
    Renault Laguna I phI 97r resetujacy sie licznik,brak radia i zegarka Renault Laguna I phI 97r resetujacy sie licznik,brak radia i zegarka Renault Laguna I phI 97r resetujacy sie licznik,brak radia i zegarka Renault Laguna I phI 97r resetujacy sie licznik,brak radia i zegarka