Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC One M7 - Różowo fioletowe zdjęcia aparat głowny

emswisnia 21 Lis 2015 12:35 7194 3
  • #1 21 Lis 2015 12:35
    emswisnia
    Poziom 15  

Witam,

Spotkała mnie dziwna sytuacja z mało użytkowanym telefonem HTC One M7 a dokładnie sprawa tyczy tylnego aparatu.
    Telefon przez okres około 3 miesięcy był nie używany. Ostatnio postanowiłem go poużywać i ku mojemu zaskoczeniu aparat podczas ciemniejszych zdjęć zaczął ukazywać różowo fioletowy odcień na zdjęciach.
    Kontaktowałem się z producentem a dokładnie z działem serwisu który stwierdził wadę fabryczną i koszt naprawy mnie przeraził ze względu na to że telefon jest już po gwarancji.
    Zastawiam się że skoro HTC przyznaje się że pierwsze telefony miały taka wadę to czy naprawa ich nie powinna odbyć się na koszt producenta ze względu na to czy jest na gwarancji czy też nie?

Wcześniej nie występował ten problem.

0 3
  • #3 22 Lis 2015 08:58
    emswisnia
    Poziom 15  

Zauważyłem że telefon gdy się schłodzi jest z nim wszystko wporzadku tzn nie sprawia żadnego problemu z robieniem zdjęć i nie pojawia się ten różowo fioletowy odcień na zdjęciach.

1
  • #4 23 Lis 2015 11:42
    szybkibartek
    Poziom 5  

Też się często borykam z tym problemem. Zrestartowanie telefonu pomaga jedynie na chwilę. Najgorzej jest gdy się przegrzewa. Czekam do końca umowy z operatorem i w końcu nie będę musiał użerać się z nim...

1