Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

agregat lodówkowy

11 Cze 2005 09:57 1957 9
  • Poziom 17  
    Mam pytanie co do rurek , które odchodzą od agregata lodókowego, chciałbvym uzyc go jako kompresorek i niewiem ktora rurka do czego ma byc.
  • Poziom 13  
    witam ,ja odciąłem dwie rurki potem uruchomiłem sprzęt i poczułem podmuch powietrza z jednej z nich, wydaje mi się że to wszystko,pozdrawiam Paweł.
  • Poziom 17  
    hm zgadza sie ale jedna trzeba uzyc jako wciągającą powietrze i najlepiej ponoc załozyc filtr jakis , n ozalerzy do czego jest przeznaczony agregat.
  • Poziom 23  
    Jak włączysz to się okaże która wciąga a która dmucha.Nie widze żadnego problemu.
  • Poziom 28  
    musisz jakiś filtr od oleju jeszcze dać na tą co dmuca rurke
    tej zatkanej rurki nie ruszaj
    zgadzam sie z poprzednikami co do rurek zobaczysz se po wląceniu która zasy6sa a która dmucha
  • Poziom 17  
    NO TO FAJNIE , DZIEKUJE BARDZO KOLEGOM.

Nie pisz dużymi literami
    j.
  • Poziom 17  
    a tak a propo to czy ktoś z Was niema na zbyciu takiego agregata po okazjonalnej cenie?????

• Specjalista AGD
    Witam.
    Mam samą sprężarkę przygotowaną do podłączenia wężyków, jak również już dostosowaną z manometrem włącznie. Dalej pisz na PW.
  • Poziom 24  
    jahur napisał:
    a tak a propo to czy ktoś z Was niema na zbyciu takiego agregata po okazjonalnej cenie?????

Najlepiej rozejżeć się po pobliskich śmietnikach :) . Tam często stoją kompletne, czasem nawet sprawne lodówki.
  • Poziom 17  
    a czy mozna uzyc jako naped , silnika od pralki??? koles chce mi sprzedac za 50 zł sprezarke jednotłokowa tak wiec sie zastanawiam, bo pozyczyłem małą piłe i tam był silnik elektryczny na 220 ale wydaje mi sie ze jej nie odzyskam .