Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 32" LG2000-ZA - Blokada rodzicielska

22 Lis 2015 12:50 2388 9
  • Poziom 8  
    Koledzy.
    Dostałem TV, w którym prawdopodobnie załączona jest blokada;

- na panelu z boku mogę wybierać tylko "linia wyjściowa" przycikami P+- ,VOL-+, tylko nimi mogę operować, a inne nie działają.
    -sprawny pilot MK140653802- tv nie reaguje na polecenia.

Z instrukcji http://pl.yourpdfguides.com/instrukcja/LG/32LG2000__1215298.pdf
    nic nie wynika...

Jak to rozgryźć? Pomocy.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 8  
    Dzięki stachu, ale tv nic nie wyświetla- żadnego komunikatu/menu...
    Panel boczny tylko przyciski "vol i P"-brak komunikatu blokada przycisków.
    Jest jakaś kolejność przyciśnięć na pilocie bądź panelu?
  • Poziom 34  
    Czy ekran świeci, bo z twoich opisów nic nie wynika.
    Napisz dokładnie, co się dzieje z telewizorem, czy jest obraz i głos.
  • Poziom 8  
    Kazik- tak ekran wyświetla obraz i zanim nie włączę dekodera poprzez hdmi to na ekranie jest napisane "brak sygnału", a później idzie oglądać programy. Nie mam możliwości wyboru innego złącza, np. euro...
  • Poziom 17  
    A jakie jeszcze przyciski są na panelu bocznym? Sprawdziłeś czy pilot nadaje sygnał?
  • Poziom 8  
    stachu_22 napisał:
    A jakie jeszcze przyciski są na panelu bocznym? Sprawdziłeś czy pilot nadaje sygnał?

ta, dioda pilota mruga i steruje innym l-dzikiem
    P+, P-
    Vol+, VOL-
    Menu
    ok
    input
  • Poziom 17  
    Czyli telewizor po podpięciu zewnętrznego sygnału do HDMI automatycznie się na niego przełącza? Możesz wtedy sterować głosem?

Zanim podepniesz cokolwiek pod HDMI to telewizor działa jak zwykły odbiornik, możesz przełączać kanały w górę i w dół oraz zmieniać głośność? A po naciśnięciu Menu, ok, input nie dzieje się zupełnie nic?
  • Poziom 8  
    stachu_22 napisał:
    Czyli telewizor po podpięciu zewnętrznego sygnału do HDMI automatycznie się na niego przełącza? Możesz wtedy sterować głosem?

Zanim podepniesz cokolwiek pod HDMI to telewizor działa jak zwykły odbiornik, możesz przełączać kanały w górę i w dół oraz zmieniać głośność? A po naciśnięciu Menu, ok, input nie dzieje się zupełnie nic?

Nie mogę nic zmieniać- jest tylko brak sygnału. Jedynie po podłączeniu zew. sygnału hdmi przełącza się na niego, wyświetla obraz z urządzenia- tak chyba został zablokowany na hdmi1.
    Żadnych innych funkcji w tv nie można wybierać...
  • Poziom 34  
    Z tego opisu wynika, że telewizor raczej jest uszkodzony, a nie zablokowany, co uszkodzone można stwierdzić po pomiarach w telewizorze.