Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOYOTA YARIS 1.0 Brak iskry.

22 Lis 2015 14:10 2040 3
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z moim Yarisem 1.0 vvt i z 2005 a mianowicie w trakcie jazdy zgasł i już nie odpalił. Sprawdziłem bezpieczniki próbowałem połączyć się ze sterownikiem ale jest brak komunikacji. Jak w temacie nie ma iskry. Samochód kręci ale wcale nie łapie. może ktoś mnie naprowadzi gdzie i co szukać? z góry dziękuję.
  • Poziom 12  
    Witam.Może masz jeszcze gdzieś indziej pod maską bezpieczniki bo brak komunikacji to jakby brakowało zasilania na sterowniku.Wątpię,że tak padl na amen.
  • Poziom 2  
    pod maską też sprawdzałem wydaje mi się ze dotarłem do wszystkich bezpieczników. sprawdzałem na kości obd2 jest zasilanie. chciałem sprawdzić czy czujnik wału daje sygnał ale nie wiem które to piny na sterowniku dodam ze mam ten sterowni 5 wejściami ale 3 kostkami A mała C duża E mała. nie wiem też gdzie powinno być napięcie na sterowniku.
  • Poziom 12  
    Bez komunikacji ze sterownikiem możesz szukać po omacku. Spróbuj podpiąć inny komputer pod obd,nieraz inny nam pomógł,tacy co robią elektrykę to mają po pięć kompów a ile programów to chyba sami nie wiedzą.