Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Overmax ActiveCam 3.2 - Przeróbka kamery pod względem Wifi

drakerin 22 Nov 2015 19:24 1680 6
    drakerin
    Level 2  
    Witam. Chciałem zapytać fachowców/specjalistów w sprawie przeróbki kamerki sportowej z wifi "Overmax ActiveCam 3.2". Zależy mi na tym aby łączyć się z kamerką poprzez Wifi na odległości do 30 metrów w momencie gdy będzie ona pod wodą, maksymalnie do 10 metrów głębokości, podobno sygnał wifi zanika gdy kamera znajdzie się pod wodą dlatego wymyśliłem aby połączyć kamerkę w wodoszczelnej obudowie z przewodem takim jak "Aktywny przedłużacz USB" oraz mniej więcej taką anteną na powierzchni wody jak: "Karta WLAN Sapido AU-4622".

Chciałbym zapytać więc czy taka przeróbka jest możliwa?
    Czy jeśli podłączę "przedłużacz" bezpośrednio do kamerki poprzez usb, sygnał wifi będzie przekazywany do anteny?
    Jeśli bezpośrednie połączenie nic nie da to w jaki sposób uzyskać pożądany efekt końcowy na którym mi zależy?
    paluch_gda
    Level 16  
    Ale co ma sygnał wifi do usb? Chcesz przedłużyć wifi poprzez antenkę na usb?
    drakerin
    Level 2  
    Tak, chce przedłużyć / wyciągnąć ponad wodę Wifi antenką tak abym mógł łapać sygnał na brzegu.
    drakerin
    Level 2  
    Odświeżam temat. Ktoś wie jak to zrobić ??
    User removed account
    Level 1  
    nasty_photon
    Level 22  
    phantom48 nie wprowadzaj czlowieka w blad. Nawet jesli kamera ma zlacze HDMI to nie podlaczysz jej do laptopa w taki sposob aby obraz byl widoczny na laptopie. Zlacze HDMI w komputerze to ejst tylko wyjscie na telewizor/monitor.

Wracajac do pytania na poczatku. To sie kupy nie trzyma. Jak kabel USB ma przesluzyc zasieg WIFI? Gdzie on ma byc podlaczony? Co ma byc z drugiej strony? Czy kamera ma zlacze USB?
    User removed account
    Level 1