Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony GTK-X1BT i Toshiba TV

wlosek92 22 Lis 2015 21:20 915 3
  • #1 22 Lis 2015 21:20
    wlosek92
    Poziom 3  

Witam,

Specjalnie się tu zarejestrowałem, bo chciałem zapytać czy mogę podłączyć to urządzenie do swojego Tv: Sony GTK-X1BT.

Nie mogę wrzucić linka, bo wyskakuje mi, że mam za mało postów na forum, więc przepraszam. Ale na stronie rtvagd jest owo urządzenie.

Mój Tv to Toshiba 40L543*DG.

Dodam, że w opcjach telewizora mam możliwość zmiany wejścia słuchawkowego na "Wyjście"

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

0 3
  • Pomocny post
    #2 22 Lis 2015 21:30
    kazikszach
    Poziom 33  

wlosek92 napisał:
    Dodam, że w opcjach telewizora mam możliwość zmiany wejścia słuchawkowego na "Wyjście"

Coś chyba nie tak, telewizor ma zawsze wyjście słuchawkowe, możesz z niego podłączyć ten wzmacniacz.

0
  • #4 22 Lis 2015 21:41
    wlosek92
    Poziom 3  

Mówiłem, że jestem zielony.. wybacz. I nie będzie żadnego problemu? Słabszego dźwięku czy czegoś w tym stylu?

Ps. do Tv dostałem jakieś kable, ale z tego co widzę, będę potrzebował albo dodatkowych, albo innych. Wiesz może jakie to kable będę musiał nabyć?

Dodano po 7 [minuty]:

dasej napisał:
    Witam.

Teoretycznie dasz radę, ale po co.
    Urządzenie ma wejście analogowe audio.
    Brak wejścia cyfrowego.
    Ja bym nie wydał na to kasy.
    Raczej kino domowe.

Myślałem o kinie domowym, ale musiałbym wydać więcej pieniędzy na nie. Mniej zależy mi na dźwięku przestrzennym, raczej na tym, żeby mieć mocniejszy dźwięk z tv, no i w dodatku sprzęt grający typu wieża.

0