Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak zamontowac radiowy sterownik centralnego zamka??

andrzej3golf 11 Jun 2005 13:33 3228 7
    andrzej3golf
    Level 2  
    kupilem radiowy sterownik centralnego zamka do VW golf 3

jak mam go zamontowac?? pomzocie

z gory dzieki
    kordel
    Level 25  
    Schemat masz przy sterowniku, o co konkretnie Ci chodzi?
    grzesiek_nysa
    Level 25  
    Jeszcze napisz jaki masz centralny,czy fabryczny pneumat czy moze dokladany elektryczny,jezeli masz dokladany to mozna to zamontowac doslownie w pare minut,wystarczy podpiac "+" i mase oraz 2 przewody sterujace.Jezeli jest to zamek fabryczny to raczej bedzie on sterowany plusem a nie minusem i konieczne bedzie podlaczenie przez przekaznik.

Pozdrawiam
    kordel
    Level 25  
    A jak sterownik ma funkcje alarmu to trza jeszcze popiac krancowki albo wyprogramowac domykanie.
    Tomek665
    Level 28  
    Podepnij krańcówki bo zadziała funkcja autozamknięcia, a jak ci się nie chce to możesz zmostkować przewód na krańcówki z otwierającym.

Domykanie to całkiem inna bajka.
    Pozdrawiam.
    kordel
    Level 25  
    No dooooobra. Niech bedzie autozamkniecie. W alarmach jest uzywany termin domykanie (po przypadkowym rozbrojeniu). Ale i tak wszyscy wiemy o co chodzi.

Pozdrowionka.
    Tomek665
    Level 28  
    domykanie to termin z takiej górnej półki bryczek co nawet nie musisz sie męczyć zamykaniem drzwi bo silniczek sam dociągnie je do uszczelki.

A te proste sterowniki nie mają niestety programowanych funkcji.

samych dobrych rzeczy
    Tomek.
    kordel
    Level 25  
    Wiem o co Ci chodzi. Zakladalem to juz kiedys, bawilem sie tez otwieraniem i zamykaniem drzwi na pilota, odpalaniem auta na pilota, ogrzewaniem postojowym, hehe, to byly czasy :-) Szkoda tylko, ze nie w swoim aucie...

Ok. Jak tak stawiasz sprawe to spoko. Zwracam honor. Ja wiem o co chodzi, Ty tez, ale masz racje, po co innym mieszac w glowie.

Pozdro.