Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KONICA MINOLTA Bizhub c203 Jaka ścieżkę pliku wpisać

24 Lis 2015 10:12 1065 3
  • Poziom 1  
    Witam, mam do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym Bizhub c203, cała konfiguracja drukarki przebiegała bez zarzutu dopóki nie chciałem połączyć drukarki z komputerem przez FTP (tak żeby obraz skanu wyświetlany był na ekranie komputera) i tu zaczyna się problem gdyż muszę wklepac do drukarki nazwę hosta użytkownika hasło itp i ścieżkę pliku.. Jaka ścieżkę pliku wpisać aby to zadziałało? Na tych urządzeniach dopiero się uczę i nie do końca jeszcze je ogarniam. Z góry dzięki za pomoc

Dodano po 28 [minuty]:

Czy w ogóle ktoś wie jak wyświetlić obraz skanowania w komputerze z takiego urządzenia?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    nazwa folderu do którego chcesz skanować, ale folder musi być udostępniony z pełnymi prawami zapis i odczyt i dobrze aby był na dysku systemowym.
  • Poziom 23  
    Bilo4 napisał:
    jak wyświetlić obraz skanowania w komputerze ?

Może jak skanować?

Cytat:
    nazwa folderu do którego chcesz skanować, ale folder musi być udostępniony z pełnymi prawami zapis i odczyt i dobrze aby był na dysku systemowym.

Kolega ogólnie pytał o ftp, a ta metoda jak mnie nie myli pamięć to smb.

Może znajdziesz tutaj informacje:
    https://www.google.pl/search?q=skanowanie+kon...&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=UMVYVvXpCqTMygO4t7WoAQ
  • Poziom 15  
    Zainstaluj program FTP Utility, na komputerze a w kopiarce wpisz adres ip komputera i uruchom konto anonymous.

Dodano po 3 [minuty]:

piotrek1980 napisał:
    Zainstaluj program FTP Utility, na komputerze a w kopiarce wpisz adres ip komputera i uruchom konto anonymous.