Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cross Yamaha YZF 450 czy się opłaca?

Bios_99 24 Lis 2015 21:28 789 2
  • #1 24 Lis 2015 21:28
    Bios_99
    Poziom 8  

Witam mam 13 lat i zamierzam kupić crossa podanego w temacie. Od początku jeździłem na moim starym chińskim przyjacielu skuterze . Jednak zaczął mnie interesować cross. Mój tata jest ekspertem jeżdżenia na crossie więc z nauką nie będzie problemu. Problem jednak tkwi w tym czy cross jest dla mnie za wielki przy wzroście metr 72? i wadze 62 kg? Oraz czy tek silnik jest dobry? (ma 450cm3 pojemności , z roku 2009.

Liczę jak najwięcej komentarzy.

Nie przyjmuję denerwujących komentarzy

0 2
  • #2 24 Lis 2015 21:50
    UL7855
    Poziom 22  

Dla zawodnika 13 lat proponuję żebyś rozejrzał się za SX125.

0
  • #3 24 Lis 2015 22:28
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Skoro "tata jest ekspertem", to chyba powinien się orientować w doborze sprzętu do parametrów zawodnika, zarówno fizycznych, jak i doświadczeniowych. Skoro do tej pory jeździłeś tylko na skuterze, to nie wsadziłbym cię na nic większego niż 80 ccm. Jak opanujesz nerwowość silnika, to przesiadka na 125 i nie więcej. A ty się pytasz, czy bardzo mocny motocykl klasy 450 będzie dla ciebie odpowiedni. Przecież nawet nie będziesz w stanie kopnąć tego silnika! Coś mi się widzi, że masz trochę wygórowane mniemanie o poziomie wiedzy swojego taty, a na pewno przeceniasz swoje możliwości..
    PS.

Bios_99 napisał:
    Nie przyjmuję denerwujących komentarzy

To znaczy co? Nie mamy prawa skrytykować twoich pomysłów, tylko wychwalać? Szukasz tutaj klakierów, czy rozsądnie wypowiadających się ludzi?

0