Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przepływowy podgrzewacz wody Siemens

11 Cze 2005 16:00 7060 8
  • Poziom 15  
    Panowie nie mam juz tydzien cieplej wody w domu :( mam wyzej wymieniony podgrzewacz siemens, pod wplywem cisnienia powinien sie wlaczac, sa 3 charakterystyczne "pykniecia" tak bylo dotychczac, a teraz tylko 1 "pykniecie" i brak cieplej wody, jaka moze byc przyczyna????? prosze o jakies rady
  • Poziom 14  
    Przy zasilaniu zimnej wody jest sitko które przy czystości naszej wody trzeba okresowo czyścić ,zacznij od tego
  • Specjalista AGD
    Sitko to raz, ale często pęka membrana na zgięciach.
    Koszt ok. 30zł.
    A jak natężenie przepływu po odkręceniu ciepłej wody, nie zmniejszyło się??
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    rozebralem to cale badziewie. I jest tam guma (chyba ta membrana) i jest male pekniecie i dziurka, czy to bedzie glowna przyczyna problemu????

jezeli tak prosilbym o jakis trop gdzie mozna dostac takie cos jest tylko SIEMENS nie ma jakiegos konkretnego modelu na obudowie napisanego, dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 21  
    To jest membrana, zresztą uszkodzona. Koszt w serwisie Siemensa to 24 zł. Nie wiem czy są zamienniki. Grzałka miedziana, prawda? Nie kręć plombowanymi wkrętami stycznika (tam, gdzie chodzą styki - te 3 pyknięcia), bo nie ustawisz tego jak należy. po wymianie membrany będzie grało. Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    tak grzalka miedziana, a te srobki to na imbus ci chodzi zalane jakims czerwonym lakierem??? bo chyba troszke nadruszylem
  • Poziom 11  
    Membrama pasuje z PG4 lub Pg6.Sprawdzone i działa koszt ok 2zł.Najlepiej ją wyciąg i idź do sklepu .Będziesz ją tylko musiał lekko podocinać.
  • Poziom 21  
    Jak niedużo ruszone to powinno grać, zobacz po zmianie membrany, najlepiej wrócić na pierwotne miejsce (jeśli się uda). Powodzenia.
  • Poziom 15  
    membranka wymieniona dzis zobacze czy pomoglo