Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kiano SlimTab 8 MS - zawiesza się, blokada ekranu i administrator hasło.

MasaMasowski 25 Lis 2015 16:19 1230 3
  • #1 25 Lis 2015 16:19
    MasaMasowski
    Poziom 5  

Witam,

ok kilku dni posiadam w/w tablet. Niestety mam 2 problemy.

1. Kiedy tablet jest nieużywany przez chwile sam się blokuje i odblokowanie następuje przez kliknięcie na przycisk power. I to jest ok tylko czasem ... już z 5 razy tak miałem, że nie da się go odblokować. Klikam power i nic ... muszę kilka razy klikać, przytrzymywać ten klawisz i wtedy urządzenie uruchamia się na nowo. Czy ktoś może mi pomóc ? Dodam, że zrobiłem update do win 10. W ustawieniach zasilania ustawione aby NIGDY się nie hibernował i usypiał. Proszę o pomoc.

2. Jak chcę coś zmienić w ustawieniach wyskakuje mi wpisz hasło administratora i naciśnij tak ale pola do hasła brak ...

Z góry dzięki za pomoc.

0 3
  • #2 25 Lis 2015 16:56
    Zygfrydek402
    Poziom 13  

Windows 10 nie jest przystosowany pod tani sprzęt jakim są 8" tablety. Teblety te są przystosowane do systemu Windows 8.1 Bing. Najlepiej przywróć do Windows 8.1, w opcjach jest funkcja przywróć do systemu Windows 8.1. W Windows'ie 10 jest jeszcze wiele błędów.

Ja także zaktualizowałem swój tablet do Windows 10 i żałowałem, że tak wiele czasu na to straciłem. System ogólnie działa wolniej, dłużej się włącza itp.

0
  • #3 25 Lis 2015 18:37
    MasaMasowski
    Poziom 5  

Czy ktoś zna jakieś inne rozwiązania ?
    Ktoś ma takie problemy ?

0
  • #4 25 Lis 2015 18:57
    Zygfrydek402
    Poziom 13  

Ja miałem takie problemy na tym systemie, dlatego napisałem Ci o zmianie systemu. Mam jeszcze pytanko. Jak zainstalowałeś Windows 10 to musiałeś sobie sam zainstalować sterowniki od grafiki?

0
  Szukaj w 5mln produktów