Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Jak usunąć chińskie programy?

mariuszlol23 25 Lis 2015 18:44 1452 6
  • #1 25 Lis 2015 18:44
    mariuszlol23
    Poziom 5  

Witam.

Moja siostra ściągała coś z torrrentów i oczywiście nie czytając zainstalowała jakieś chińskie programy, które nie wiadomo co czego służą. Wszystko jest w chińskich znaczkach i nie ma ich na liście zainstalowanych programów.

Jeden program stworzył dodatkowy dysk twardy o literce I .

Screeny dodałem w załączniku.

Idzie coś z tym zrobić, czy pozostaje na nowo zainstalować Windowsa?

0 6
  • #3 25 Lis 2015 20:10
    mariuszlol23
    Poziom 5  

Witam. Trochę zależało mi na czasie i zainstalowałem na nowo Windowsa na dysku C.
    Teraz pytanie co z programami co zostały na d i e za dużo ich nie ma. Czy one automatycznie złącza się z Windowsem czy już pożytku z nich nie będzie i na nowo trzeba je też zainstalować?

Nie wiem czy to jest skuteczny sposób żeby się tego pozbyć czy do bezpieczeństwa robić według twoich instrukcji?

0
  • Pomocny post
    #4 25 Lis 2015 22:39
    Kolobos
    Spec od komputerów

Programy trzeba zainstalowac ponownie.

Skoro przeinstalowales system to logi sa zbedne.

0
  • #5 26 Lis 2015 12:12
    mariuszlol23
    Poziom 5  

A te programy co zostały na dysku D i E można tak poprostu usunąć do kosza, czy jest jakas skuteczniejsza metoda?

0
  • Pomocny post
    #6 26 Lis 2015 12:29
    Jarosx9
    Poziom 35  

Kosz to tylko dodatkowy folder do którego są przesuwane w Windowsie pliki, jak je wkładasz do kosza.
    Jeżeli nie masz tam jakichś ważnych danych, to ze względu bezpieczeństwa zrób szybkie formatowanie tych partycji.

PS. Nie wiem co to za chińskie badziewia, ale możliwe że do tych rzeczy na dysku D i E, masz już doklejone jakieś niespodzianki.

0
  • #7 10 Paź 2018 21:17
    mariuszlol23
    Poziom 5  

Problem usunięty według instrukcji :)

0