Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] vw polo 86c, 1.0 benzyna, '88r - szukam gaźnika

forest_89 25 Lis 2015 21:27 1350 3
  • #1 25 Lis 2015 21:27
    forest_89
    Poziom 10  

Witam serdecznie, jestem posiadaczem vw polo 86c, 1.0 benzyna, 33kw, 45KM, rok produkcji 1988. Otóż chciałem wymienić gaźnik, ponieważ na wysokich obrotach nie podaje paliwa, na wolnych podaje paliwo. Auto podczas jazdy na wysokich obrotach strasznie przerywa i gaśnie. Wymieniałem mechaniczną pompę paliwa na nową. Problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć takiego gaźnika jakiego obecnie posiadam. W sieci do sprzedania jest dużo gaźników do tego modelu auta ale z tego co widzę na zdjęciach to gaźniki różnią się od siebie. Nie chcę wydać pieniędzy w błoto dlatego stąd moje zapytanie. Jest dużo gaźników do wersji 1.3 ale nie wiem czy będzie pasować. W załączniku przesyłam zdjęcia mojego gaźnika.
    Gdzie można kupić gaźnik, który będzie pasował do mojego auta?
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 26 Lut 2016 19:12
    kopaka
    Poziom 2  

co do gaźnika dostać go sprawnego może być problem ja proponuje zamienić na monowtrysk jest to doćś łatwe i jak najbardziej możliwe cena mono wtrysku to około 70 zł max

0
  • #3 28 Lut 2016 14:38
    mansky
    Poziom 18  

Monowtrysk to nie wszystko.potrzebny jest jeszcze sterownik silnika pompa paliwa,czujnik podciśnienia w kolektorze i przeróbka instalacji elektrycznej.nie wiem jaki tam jest układ zapłonowy,ale chyba zwykły czyli też do wymiany,nie wspominając już o wałku rozrządu czy kosztach robocizny.To wszystko przekroczyłoby koszty zakupu nowszego modelu z wtryskiem.

0
  • #4 25 Maj 2018 11:53
    forest_89
    Poziom 10  

dzięki za pomoc, auto sprzedane jako uszkodzone

0