Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit PWSE61271W- nie działa odlicza czas i nic się nie dzieje

25 Lis 2015 23:26 1125 9
  • Poziom 5  
    Proszę o pomoc wymieniłem łożyska w pralce Indesit PWSE61271W było z tym sporo roboty wszystko zmontowałem i jest problem... Ustawiam program załącza się pompa przez chwile pracuje potem staje program odlicza czas i nic się nie dzieje. Nie pobiera wody i nie kręci się bęben co jest nie tak to była wymiana tylko łożysk.
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    Ewidentnie czegoś gdzieś nie podłączyłeś lub coś uszkodziłeś. Sprawdź jeszcze raz wszystko po kolei. nie lubię Indesitów i im podobnych bo za każdym razem przy nawet najmniejszych pierdółkach cuda się z nimi dzieją.
  • Poziom 5  
    Jutro sprawdzę ustawiłem na płukanie to bęben się obraca nie pobiera wody jak ustawie na odpompowanie wody to też chodzi podłączenie już sprawdzałem w trakcie demontażu wyrwał mi się jeden kabel ale go przy lutowałem może poszedł moduł? Jak czyściłem pompę i węże odprowadzające to znalazłem uszczelkę rysunek w załączniku. Indesit PWSE61271W- nie działa odlicza czas i nic się nie dzieje
  • Poziom 15  
    Sprawdź czy podaje napięcie na zawory dolotowe. Jaki kabelek się urwał, od czego był?
  • Poziom 5  
    jakie tam jest napięcie 12v czy 220v ?
  • Poziom 15  
    Napięcie do każdego elementu mechanicznego to 230v
  • Poziom 5  
    Cześć,
    Ustawiłem jakiś program odłączyłem wtyczki miernik pokazywał różne wartości w pewnym momencie pokazywało 230v,Kabel który mi się urwał był koloru czerwonego i szedł z modułu do silnika.
  • Poziom 15  
    wieczo82 napisał:
    Ustawiłem jakiś program odłączyłem wtyczki

Które wtyczki odłączyłeś? To jest ważne bo nie wiem o czym piszesz.
    Zrób tak:
    1. włącz wirowanie i powiedz, czy wypompowuje wodę i zaczyna kręcić bębnem do obrotów zadanych;
    2. włącz płukanie i powiedz , czy nabiera wodę i zaczyna kręcić bębnem;
    3. włącz krótki program i powiedz czy najpierw wypompowuje wodę, nabiera wodę i zaczyna kręcić bębnem;
    Odpowiedz na te trzy punkty i będziemy myśleć dalej. :)
  • Poziom 5  
    w trakcie wymiany łożysk wyrwał mi się kabel przylutowałem go.
    Zmontowałem wszystko no i jest problem wybieram dowolny program włącza się pompa nie pobiera wody i nie nie kręci się bęben.Ustawię na płukanie to kręci się tylko bęmben