Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung LE40C650L1W jak podłączyć słuchawki bluetooth

marcin0250 27 Lis 2015 13:01 2238 3
  • #1 27 Lis 2015 13:01
    marcin0250
    Poziom 2  

Witam wszystkich. Chciałbym do swojego telewizora podłączyć słuchawki bezprzewodowo w technologii bluetooth aby wieczorami przy oglądu programów nie przeszkadzać domownikom. Drogą radiową odpada ponieważ nie chcę mieć zakłóceń i uciążliwe jest to wyłańczanie i włańczanie z gniazdka słuchawkowego. Podobno kiedyś wyszło urządzenie przez Samsunga tzw. adapter bluetooth który wspina sie pod USB telewizora i bez problemu mozna słuchać programów z tv. Inni mówią że to bzdura i jeśli tv nie jest standardowo wyposażony w bluetooth to nie ma innej mozliwosci jak słuchawki droga radiową przez wejście słuchawkowe. Jeśli faktycznie nie bedzie mozna to moze przez amplituner który jest wyposażony w bluetooth. Podobno tez nie bo ta technologia służy tylko do przesyłania muzyki dźwięku z innych urządzeń do amplitunera a odwrotnie juz nie. Więc jak to jest? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

P.s. tv ma tylko jedno wyjście optyczne.

0 3
  • #2 30 Lis 2015 02:36
    marcin0250
    Poziom 2  

Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc?:-)

0
  • #3 30 Lis 2015 12:48
    kazikszach
    Poziom 33  

W telewizorze masz wyjście słuchawkowe, a nie wejście.
    Na resztę pytań odpowiedziałeś sobie sam.

0
  • #4 30 Lis 2015 16:16
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

@marcin0250
    Według strony Samsunga to tv z okolic 2010 r - nie wydaje mi się, by miał wbudowany moduł BT (nic instrukcja o tym nie wspomina) i nie wydaje mi się, by obsługiwał jakieś zewnętrzne moduły BT - ten tv to już trup... - ostatnie oprogramowanie jest dla niego z 2013 r. - ale to najlepiej się skontaktować z serwisem Samsunga i zadać im to pytanie.

0