Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera GS8000L - wsad pamięci

27 Lis 2015 18:49 1674 2
  • Poziom 17  
    Kupiłem kamerę GS8000L do której poprzedni właściciel wgrał nieodpowiedni wsad w wyniku którego napisy są po rosyjsku, obraz jest odwrócony nie wszystkie przyciski działają a dodatkowo są pozamieniane w stosunku do tych co na obudowie a przede wszystkim nie działa przycisk OK. Może ktoś na podstawie załączonych zdjęć będzie wiedział jaki soft może do niej pasować, ewentualnie ma taką samą i mógłby zrobić backup. Próbowałem z dostępnych w sieci wsadów do tego modelu uruchomić ją ponownie to albo w ogóle nie ma obrazu lub jest jedynie logo w wersji nieodwróconej z działającymi wszystkimi przyciskami, ale niestety bez obrazu z kamery. Najwięcej wsadów znalazłem na forach rosyjskich, ale i te nie pozwoliły na uruchomienie kamerki.

Kamera GS8000L - wsad pamięci Kamera GS8000L - wsad pamięci Kamera GS8000L - wsad pamięci Kamera GS8000L - wsad pamięci Kamera GS8000L - wsad pamięci

Pozdr.
    Janusz
  • Poziom 17  
    marek216 napisał:

Ten wsad również próbowałem. Proszę mi wierzyć, że trudno jest znaleźć ten właściwy. Naprawdę już dużo ich przerzuciłem i żaden wsad nie pasuje. Tak jak pisałem na forach rosyjskich jest ich sporo, ale okazuje się, że to ciągle nie to. Niedługo rozpadnie mi się karta mikroSD, tyle razy już ją wkładałem z nadzieją, że może trafię, ale nadal bez rezultatu.
    Dzięki.