Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LED UE40D5500, ciemny szeroki pas w lewym górnym rogu ekranu

27 Lis 2015 21:06 3153 8
  • Poziom 2  
    Witam. Moja szwagierka ma problem z tym modelem Samsunga. W lewym górnym rogu ekranu pojawił się szeroki początek grubego ciemnego pasa, który na początku występowania znikał po lekkim stuknięciu. W chwili obecnej feler zadomowił się na stałe. Można to jakoś wyleczyć, czy raczej spisać TV na straty?
    Ps. Nie znalazłem w wyszukiwarce podobnego problemu. Samsung LED UE40D5500, ciemny szeroki pas w lewym górnym rogu ekranu Samsung LED UE40D5500, ciemny szeroki pas w lewym górnym rogu ekranu
  • Poziom 10  
    Mam tego samego badziewiastego samsunga i po 3 tygodniach jak się skończyła gwarancja zrobiło się to samo na ekranie. Dzwoniłem do Samsunga i wygonili mnie do serwisu i mnie olali
  • Poziom 10  
    Chciałem zwrócić uwagę na wady tych TV i na to że Samsung się tym nie przejmuje. Jeżeli jesteś z Samsunga to nie dziwię się twojej agresji, ale byście się poczuli do wyjścia naprzeciw użytkownikom tych badziewiastych odbiorników i w ramach rękojmi naprawiali ta wadę bezpłatnie po upływie gwarancji. Poczytaj na necie ile ludzi ma taki sam problem.Nie chce się rozpisywać tutaj jak zostałem potraktowany w Samsungu , gdy zwróciłem się z tym problemem.
  • Spec od komputerów
    Gwarancja minęła, to się zepsuło. Normalka ze wszystkim obecnie. Nikt Ci nie każe oddawać do serwisu Samsunga. Możesz oddać do normalnego serwisu RTV. Być może, o ile nie będzie konieczna wymiana matrycy TV da się naprawić niewielkim (stosunkowo) kosztem.
  • Poziom 10  
    I tak zrobiłem. Bo to co mi cenowo za naprawę w Samsungu zaproponowali w serwisie autoryzowanym tego producenta tych złomów na ul. Stalowej we Wrocławiu to masakra. W Dzierżoniowie Pan Henryk z zakładu RTV na ul. Batalionów Chłopskich, który ma złote ręce zapewnił mnie , że naprawi tego klamota bez wymiany matrycy ale gwarancji nie daje bo ma o samsungu złe zdanie. Siedzi w warsztacie otoczony zepsutymi TV Samsung wszelkich typów- wielkich i małych. Nie możemy się zgadzać na takie poniewierania nas przez wielkie korporacje producentów wadliwych wyrobów. VW jest tego przykładem. Dopadali tych Niemieckich kłamców, oszustów i złodziei. Będą odkupywać 115 tyś. wadliwych samochodów od amerykanów. To też powinno spotkać Samsunga. Dzisiaj Samsung nie produkuje twardych dysków , ale wyprodukował 5 mln. wadliwych i ludzie do dzisiaj borykają się z ich wadliwością i tracą cenne dane z powodu ich awarii i tych wadliwych dysków.
  • Admin grupy audio
    faffek napisał:
    o to co mi cenowo za naprawę w Samsungu zaproponowali w serwisie autoryzowanym tego producenta tych złomów na ul. Stalowej we Wrocławiu to masakra.

faffek napisał:
    W Dzierżoniowie Pan Henryk z zakładu RTV na ul. Batalionów Chłopskich, który ma złote ręce zapewnił mnie , że naprawi tego klamota bez wymiany matrycy ale gwarancji nie daje

Tylko że serwis autoryzowany udzieli gwarancji na naprawę, zaś Pan Henio weźmie pieniądze i za tydzień może się zepsuć.
    Pan Henio wie co robi - on nie daje gwarancji nie dlatego że to Samsung, tylko dlatego że dobrze wie iż skuteczna naprawa tej usterki bez wymiany matrycy jest niemożliwa. Naprawi więc tak żeby działało przy odbiorze, a potem rób sobie co chcesz.

faffek napisał:
    Nie możemy się zgadzać na takie poniewierania nas przez wielkie korporacje producentów wadliwych wyrobów.

Taak? A kto Ci kazał kupić Samsunga? Trzeba było wydać 2x tyle i kupić np. Sony. Chciałeś tanio TV, który oferuje dużo, to masz co chciałeś. Do kogo masz teraz pretensję?
    Chciałbyś dużo, tanio i na wieki. A jak myślisz, z czego się bierze niska cena?
  • Poziom 12  
    Wypisujecie głupoty i tyle. Można tą usterkę spokojnie naprawić za niewielką cenę. A jak wymienić matrycę jak ich już nie ma w sprzedaży? A używki są na to samo. Pozdrawiam i zapraszam jeżeli trzeba pomóc.